Kuidas leida enda hingesugulane?

Terje, vaimse nimedega Samia, on tervendaja, selgeltnägija ja ingliterapeut. Inglitesse võib uskuda või mitte, kuid selle noore naise suurtes helesinistes silmades ja olekus on tõesti midagi ingellikku.

Terje on emotsionaalne naine, kes on käinud ära teispoolsuses, on leidnud oma kaitseingli ja usub headuse jõusse ning loodab kõiges inglite abile. Läbi meditatsiooni läheb ta valguskanalisse ja võtab ühendust inglitega, kes teda juhivad ja suunavad. Terje aitab inimestel puhastuda negatiivsest, tervendada keha, leida inspiratsiooni vaimseks kasvuks, saada aimu elueesmärgist, luua suhetesse harmooniat ning ära tunda oma poolekest ehk hingesugulast. Tal on võime näha, mis toimub energeetliselt inimese ümber – needused, energeetiline kurjus ning karma mõjud.

Terje on oma hingesugulase ehk poolekse leidnud. Ta annab soovitusi, kuidas Sina võiksid oma poolekse leida ning jagab ka enda kogemust.

Kas tingimusteta armastus mõjutab lapse arengut? Kuidas? Terje annab mõned soovitused.

Terje kirjutas inglitest ning nendega suhtlemisest raamatu. Kuidas see täpselt valmis ning mis osa inglid raamatu valmimisel mängisid, vaata siit:

“Eesti selgeltnägijate tuleproov” on TV3 eetris neljapäeviti kl 20.00!