Uus tegelane Lumi-Lee pannakse kohe proovile!

Juba märtsikuu alguses jõuab TV3 eetrisse kodumaise krimikomöödia 25.hooaeg. Juubelihooaja seiklustes lööb kaasa ka täiesti uus tegelane Lumi-Lee, keda kehastab Amanda Hermiine Künnapas. Uus tegelane pannakse kohe proovile ning see lisab kolmiku tegemistesse vaid hoogu ja värvi.

„Amanda Hermiine rolliks on Lumi-Lee ehk tegelane, kes hakkab tasapisi Kättemaksukontorisse sisse elama, kuigi Freya ja Marion talle seda just ülemäära lihtsaks ei tee,“ selgitab sarja „Kättemaksukontor“ režissööri assistent Laura Laasi.

Laasi kiidab noort näitlejannat väga: „Ta klapib hästi meie teiste näitlejatega ja tegelikult oli see nii juba uue tegelase leidmiseks korraldatud castingul, kus nad koos Kadri Rämmeldi ja Elina Reinoldiga kolmekesi improviseerides nii hoogu sattusid, et režissöör Ain Prosal tuli neid lausa katkestada. Amanda on saanud ka juba tüüpilised nn Käteka-stiilis ristsed – kaasa lüüa stseenides, mida teistes sarjades ja projektides ehk teha ei õnnestuks. Ühe võttepäeva jooksul käis ta näiteks lasketiirus tulistamas, teda kägistati korduvalt – mõistagi näitleja jaoks turvaliselt, lisaks määriti ka üle kogu näo majoneesiga kokku.“

„Kättemaksukontor“ alustab TV3s juba märtsikuu alguses.