Maskis laulja

toob teieni Samsung

Saladus avalik! Ott Lepland paljastas, kuidas sünnivad “Maskis laulja” saates kõlavad vihjed

Ott Lepland
Foto: Star FM

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas eilses maskisaates Ükssarviku maski alt väljunud laulja Ott Lepland, kelle arvas ära vaid külaliskohtunik Saara Pius. Isegi Oti üks parimaid sõpru Andres Puusepp ei teadnud seda!

Puusepp sai alles eilse saate ajal aru, et tegemist on tema hea sõbra Otiga. Ka Ott ise tõdes, et pidi saates osalemiseks oma häält meeletult moonutama. “Ma olen seda varem juba avalikult teinud ka ja kõik karakterid olid juba tehtud, nii et kogu see häälemoonutamisprotsess oli keeruline. Ma olin isegi üllatunud, et ma nii kaua vastu pidasin!” tõdes ta. “Peale seda Saara kommentaari hakkasid mul kirjad tulema, et nii, sina oledki!”

Kuidas sünnivad saates kõlavad vihjed? “Kõikidele osalejatele saadetakse enne saadet suur küsimustik, mille sa pead ära täitma ja siis toimetaja selle põhjal paneb need vihjed kokku,” avaldas Ott.

Oti osalemisest teadis vaid tema elukaaslane, sest tema eest poleks saanud ta seda varjata. Ka salvestusele minek on Oti sõnul äärmiselt salapärane – kõigepealt tuleb auto järele, seejärel antakse sulle pusa kirjaga “Palun ära räägi minuga” ja palutakse pähe panna suusamask ja visiirid. “Oma häälega rääkida ei tohi, kui siis ainult produtsendile sosistada,” muheleb ta.

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Kommentaarid puuduvad

Maskis laulja

toob teieni Samsung