Tippkokk Joel Ostrat saab sel sügisel TV3s oma telesaate!

10-aastase restoraniärikogemusega ettevõtja ja hinnatud tippkokk Joel Ostrat on võtnud ette igal aastal palju uut ja huvitavat, et Eesti restoranimaastikul midagi põnevat toimuks. Sel sügisel ootab Joelit päris oma telesaade ja seda loomulikult TV3 ekraanil.

Juba sel sügisel saavad kõik huvilised näha oma silmaga, kuidas Joel Ostrat esitab tuntud Eesti inimestele väljakutse pakkuda gurmeeõhtusööki parimates restoranides. Joeli ülesandeks on vaid nädalaga muuta kuulsus kokaks ja pakkuda suurepärane maitseelamus sadadele inimestele. Esimeses saates on selleks kuulsuseks Tõnis Niinemets, kellega koos kindlasti igav ei hakka. Kõiki huvilisi oodatakse aga juba järgmisesse filmitavasse episoodi, kus külalisi üllatavad meelelahutajad Kristel Aaslaid ja Mattias Naan kolmekäigulise menüüga, mida nad koostöös Wasa Resort peakoka Sten Märtiniga külalistele serveerivad.

Õhtusöögist saavad osa võtta kõik huvilised. Õhtusöögi hind: 69 eurot / inimene. Menüü hind sisaldab sommeljee poolt toitude juurde sobitatud joogivalikut. Kohtade reserveerimine [email protected]