Laura blogi: aita Laural kingad valida

JUHHUUU ARMSAD LAURA BLOGI FÄNNID! MA OLEN TAGASI! Laura blogi on tagasi sõiduvees ja sellel sügisel tasub minu blogil eriti silma peal hoida, sest ma pole kunagi varem nii erinevaid ja põnevaid postitusi veel teinud! Ma olen juba nii elevil, sest ei jõua ära oodata, kuna ma teile oma järgmisi videoid juba näidata saan!

Ühesõnaga, asun kohe asja kallale. Mul on üks mega tähtis pidu tulemas. Ja tüdrukud, teie ju teate seda maailma kõige suuremat probleemi – mida selga panna? ALATI on nii, et kui ma olen endale kleidi välja valinud, siis läheb sada aastat kingade valimisele. Seetõttu otsustasingi seekord kingad enne valida! Soovitan ruttu minna Aldo poodidesse shoppama, seal on nii palju lahedaid jalanõusid ja kotte ja ehteid! Aldo poed asuvad: Kristiine Keskuses, Rocca Al Mare’s, Viru Keskuses, Ülemiste Keskuses ja Tartu Kaubamajas!

Nüüd palun ma appi just SIND! Palun aita mul otsustada, millised kingad peaksin ma seekord jalga panema? Videos ma räägin natuke, mida ma selga nende jalatsite juurde paneksin. Äkki see aitab Sinul ka otsustada:) NB! Kui kommenteerid, osaled ka 50eur ALDO kinkekaardi loosis! Võitja selgub 27.09 – võitjaks osutus Annaliise Pedaja, kirjuta meile Padjaklubi Facebooki postkasti.

Valik number 1
Need saapad võtavad mind lausa sõnatuks. Kui ma neid nägin, jooksis suu vett. Need on maailma kõige ilusamad saapad! Kui soovid neid endale ka, siis mine osta need Aldo poest. Usu mind, see pole ainuke paar jalanõusid, millega sealt poest tulema saad… ja osta need nüüd ruttu… enne kui keegi teine need ära ostab. Ma pean vist ise ka kohe uuesti poodi minema ja need saapad oma sõbrannale Annikale ka ostma.

Valik number 2
No kas oled näinud midagi mugavamat siin elus? Nende papudega ei saa peol küll mitte midagi viltu minna. Sa võid seista nädal aega jutti ja jalad ikka pole valusad. Ja kui keegi Sind peol tülitama tuleb, saad vabalt eest ära joosta. Ja millest ma ei saa üle ega ümber – kes selle värvi välja mõtles? No kuidas saab ühe värviga sobida KÕIK teised värvid. Ma võin nende papude juurde panna punase, musta, sinise või isegi lilla pluusi ja ma TEAN, et see sobib. Ma võiks maailmas kõik sellist värvi papud ära osta. Kusjuures… Marial on just selliseid vaja. Ta ootab ju nüüd beebit:) Oh, ma teengi talle üllatuse ja lähen kohe Aldo poodi shoppama.

Valik number 3
Minu kolmandad lemmikud on pikad mustad saapad. Mul on ausalt öeldes suur nõrkus üle põlve saabaste vastu. Esiteks, neid saab ka talvel kanda seelikute ja kleitidega, sest väljas on ju nii külm ja sa ei lähe elu sees välja pisikeste lahtiste kingakestega. Ja teiseks, kui panna jalga püksid, siis sellised saapad muudavad jalad nii nii vingelt pikaks, et võid maailma pikimale korvpallurile ülevalt alla vaadata – täpselt selline võimas tunne tekib! Ma ostsin JUST Viru Keskuse Aldost ühed madalad üle põlve saapad, aga mulle meeldivad need kõrged ka nii nii väga. Kui Sulle meeldivad need ka, siis torma ruttu Aldo poodi, sest seal ootavad Sind ülitoredad müüjad ja palju käekotte, ehteid ja ülimugavaid jalatseid!