Reklaam sulgub sekundi pärast

Piinlik hetk! Anett meenutab diskoriameti proovimisel juhtunud äpardust: pärast seda ei ole ühtegi…

"Ütleme nii, et pärast seda ei ole ühtegi DJ-setti rohkem teinud," meenutab Anett koos oma mänedžer Liisiga tehtud DJ-setti, kus ta sai esmakordselt proovida diskoriametit. Probleemideta alanud esinemine ei kulgenud sugugi murevabalt!

Anett avas meile oma telefoni galerii ning tutvustas viit tähendusrikast fotot. Ühel meeleolukal pildil proovib ta koos oma mänedžer Liisiga esmakordselt DJ ametit. 

Anett koos oma mänedžer Liisiga DJ ametit proovimas.
Anett koos oma mänedžer Liisiga DJ ametit proovimas. — FOTO: Erakogu

"Mul tuleb selle pildiga meelde moment, kui mul olid klapid peas ja enda arust tegin hullult hea ülemineku kahele loole. Liisi jooksis kuskilt kaugelt, koputas õlale ja ütles: "Kuule saalis on juba pikemat aega vaikus olnud, tee midagi!" Ma ütlesin, et mul on juba pool lugu kõrva ääres läbi," meenutab Anett piinlikku olukorda.

"See on hetk, millele siiamaani tagasi mõtlen ja mis mind alati natuke naerma ajab. Ütleme nii, et pärast seda ei ole ühtegi DJ-setti rohkem teinud. Ma ei tea kas seal on seos või mitte," lisab ta.

Vaata artikli päises olevast videost, millised põnevad momendid end veel Anetti galeriis peidavad! Kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja Anett astub üles juba 29.-30. juulini Kadrioru pargis toimuval SUME Festivalil.