Kas oled külastanud? Tippkokk Orm Oja paljastas oma lemmiktoidukohad Eestis

Värskes “Miks me oleme idioodid?” podcastis käis külas tippkokk ja “Masterchef Eesti” kohtunik Orm Oja, kes paljastas, millised on tema enda lemmikuimad restoranid Eestis.

Ormi sõnul pole tal Eestis lemmikuid fine dining restorane. “Ma ühes töötasin ja see ei lähe arvesse. Mulle meeldib välismaal rohkem käia, nii et kui ma tahan fine diningut, siis ma lähen Stockholmi või Londonisse,” avalikustab ta.

Ka Eesti ainsa kahe Michelini tärniga restoran 180 kraadi ei paku talle huvi. “Matthiast (peakokk – toim.) ma tunnen ja ma olen tema toitu söönud, ma tean, mis ta teeb. See pole huvitav minu jaoks,” tõdeb ta.

Küll aga meeldib Ormile väga Tallinnas asuv restoran Barbarea. Lisaks meeldib talle üks koreapärane koht Lasnamäel. “Kui mul on lihaisu, siis ma eelistan Gruusia kööki. Kui ma peaksin ütlema, mis on mu lemmikrestoran Tallinnas, siis see on Barbarea. See on tõenäoliselt maitsete ja tehnilise ja teeninduse poole pealt parim restoran Eestis,” kinnitab ta.

Vaata videopodcastist, kui palju söömist on “Masterchefi” saates, miks ei ole tema arust klient kuningas ja kuidas ta suhtub Michelini tärnidesse!

Kommentaarid puuduvad