Reklaam sulgub sekundi pärast

Keha ja vaim

“MA OLEN NII ÕNNELIK ja tänulik ja vaba.” Elu parimas vormis Dagmar Oja saavutas oma eesmärgi

Dagmar on tänu tervislikumale eluviisile lausa särama löönud.  Varasemalt meediale antud intervjuudes on naine toonitanud, et tema kaalulangetuse teekond sai alguse sõbra soovitatud paastust ning paastukuuri teeb lauljatar igal aastal läbi endiselt. Lisaks teeb Oja ka regulaarselt trenni. Sel kevadel võttis Dagmar endale aga uue sihi, milleks oli hakata jooksmas käima ja mitte lihtsalt jooksmas käima, vaid läbida ka elu esimene pikem jooks. Nii osaleski Oja esimest korda elus Maijooksul läbides seitse kilomeetrit. Siirad emotsioonid avaldas lauljatar pärast jooksu sotsiaalmeedias. ” Maijooks 2024. Minu esimene jooksmine elus! 7 km. Ma olen nii õnnelik ja tänulik ja vaba!” “Vauuu Dagmar, sa […]

NÕID KIRSTI TIMMER avaldas, mida unes ussi nägemine tegelikult tähendab

Nimelt nendib ta, et ussi nägemine tähendab haiget saamist. “Ussid, maod ja rästikud on unenäo tähenduses sellised salakavalad inimesed ja kui sa näed, et ta on veel kusagil sulle lähedal olnud, siis järelikult on tegu lähikonnast inimesega, kelle puhul sa saad haiget. Ta ründab sind, käitub sinu suhtes halvasti või siis solvab sind,” hoiatab Timmer.  Kirsti lisab veel: “Et ole siis ise selleks valmis, loe mõttes seitsmeni ja väldi suuremaid konflikte. Kellegi poolt sa nüüd haiget saad. Paha öelda, aga seda see unenägu tähendab. Olen isegi näinud.”

KLÕPS: KAS see ongi Getter Jaani saleda figuuri salanipp?

Lisaks tervislikule toitumisele armastab kaunis naine ka sporti ning just see ongi Getteri hea vormi saladus – tasakaal. Lauljatar jagas sotsiaalmeedias kaadrit oma tervislikust ning ühtlasi ka väga lihtsast söögist, milleks on valgurikas omlett. Muna on üks tõeline tervisepomm sisaldades ohtralt valke, mida organismil on kusjuures lihtsam omastada kui näiteks lihas sisalduvat valku. Lisaks täidab muna kõhtu ning fitnessimaailmas peetakse seda tihtipeale lausa asendamatuks toiduks. “Omlett praetud sibula, roheliste ubade ja juustuga,” loetleb Getter, mida tema oma omleti sisse panna armastab.