Reklaam sulgub sekundi pärast

Lugejakiri: Kurna kaubanduspark on tore, kuid liiga pikk maa, et minna Selverisse!

Kurna kaubanduspark
Kurna kaubanduspark — FOTO: Erakogu

Kurna kaubanduspark avati vaid mõni nädal tagasi ning huvi selle vastu ei ole sugugi veel vaibunud. Meie lugeja käis samuti kohal ning jagas arvamusi oma laupäevasest šoppingust.

Tallinna kesklinnast kulub Kurnasse minemiseks ligi 30 minutit. Kuna minul oli tegelikult vaja minna IKEAsse, siis otsustasin ka uuele kaubanduspargile pilgu peale visata. IKEAs oli massiliselt rahvast ning parkla oli paksult täis pargitud. Kokkuvõttes ei saanud ma aru, kas osad parkisid oma auto just sisustuspoe parklasse, et Kurna parki minna, kuid sellist massi, ei ole ma varem IKEAs näinud.

Saades IKEAga ühele poole, ukerdasime autoga tiheda liiklusega parklast välja ning sõitsime minutikese kohe kõrval asuvasse Kurna kaubanduspargi parklasse. Ma ei ole kindel, kas ootasin midagi palju vägevamat, kuid minu jaoks tundus see park veidi igavana. Selver, paar spordi- ja riidepoodi... Üsna tavaline kaubanduskeskus.

Pean küll tõdema, et Kurna kaubanduspargis avatud Decathloni spordipood oli vägev. Ma aktiivselt spordiga küll ei tegele ning poest otseselt midagi ei vajanud, kuid põnev oli vaadata jahimeeste riideid, rattakiivreid ja praktiliselt kõikide erinevate spordialade varustust, mida pakuti. Nägin ka vanemaid lapsega, kes oma võsukesele uusi ratsasaapaid jalga proovisid ning sain üsna ruttu aru, et minul siit poest midagi vaja ei ole. Endale ostsin matkamise osakonna alt taskulambi, et koeraga jalutama minnes õues nii hirmus ei oleks. Ma ei saanud ju tühjade kätega ära minna... Mu kaaslane ostis endale paar särki, mis väikeste rullidena riiulil (vist) soodukaga olid. Ausalt öeldes ei ole ma kindel, kas tegu oli soodukaga, aga spordisärgi eest 6 eurot? Sobib!

Ei saa ka mainimata jätta Decathloni iseteeninduskassasid! Pole vaja skänneerida kassas ning otsida toodate triipkoode või endaga pulti kaasas tassida, vaid asjad tuleb lihtsalt ükshaaval asetada kastimoodi alale ja süsteem ise saab aru, mis toode on ning lisab selle su ostunimekirja. Süsteem sai isegi särkide suurustest aru! See oli lahe ja äärmiselt mugav.

Decathlon
Decathlon — FOTO: Erakogu

Kokkuvõttes midagi muud seal teha ei olnud. Käisime kaaslasega apteegis ja Selveris ning sõitsime koju tagasi. Kurna kaubanduspark oli tore, kuid mulle tundus see natuke liiga pika maana, et minna toidupoodi. Decathloni oli lahe, kuid pigem on see suunatud inimestele, kes professionaalselt sporti harrastavad.

Pean tõdema, et midagi erilist see ei olnud. Ehk olid minu ootused liialt kõrged olles näinud suurt positiivset järelkaja Kurna pargi avamisest, kuid ausalt öeldes tundus see pigem tavalise küla kaubanduskeskusena, mis asub IKEA kõrval.

Kommentaarid puuduvad