Esmakordne! “Kõige parema kaaslase” kaks osalejat käisid hiljem kohtingul

Sass ja Sidni
Sass ja Sidni — FOTO: Silver Siilak

Käes on “Kõige parema kaaslase” reageerimissaate kuues episood ja seekord on külas melomaan Sass! Lisaks kõikvõimalikele mahlakatele detailidele paljastub ka midagi esmakordset KPK ajaloos.

Saateosaline Teppo kurtis võtete ajal, et tegevusi on liiga vähe ja võttis näiteks söögitegemise lõplikult enda peale. Koška samal ajal aga kurtis, et on just liiga palju tegevusi. Mida arvas Sass? “Minu arust oli veits vähe, aga ma saan aru, et ma oleks ise pidanud rohkem initsiatiivi näitama ja midagi tegema. Kuna ma ise olen tagasihoidlik, siis ma ei hakanud midagie est võtma. Vahepeal tundsin küll, et me passime liiga palju diivani peal ja see pole normaalne,” meenutab ta.

Pert pani osalejad üht omapärast harjutust tegema – kes saab rätsepistest põrandal olles krapsti püsti? See tõi saatejuht Sidnile traumeerivad mälestused tagasi. “Kui ma käisin saates “Kallid kalorid”, siis meil oli täpselt see sama ülesanne ja ma ei saanud püsti! Peale seda saadet igapäevaselt oli mu eesmärk, et ma saan varsti püsti. Kui ma nägin, et Pert pani teid seda tegema, mul tulid kohe trauma flashbackid!” naerab ta.

Kes oleks osanud arvata, et niivõrd noorte inimeste meelistegevuseks kujuneb… diivanil istumine? Saatejuht Sidni räägib, kuidas lõpuks kujunes olukord juba nii lootusetuks, et meeskond oli sunnitud diivani ära viima, ent Sassi sõnul liiguti seejärel lihtsalt toolidele. “Seal on mitu korda, kus diivan on lännu ja selle ühe tugitooli peal on mitu inimest!” ütleb Sidni.

Saates lendas romantikasädemeid Sassi ja Johanna vahel ja nüüd on noormehe kord aru anda – mis siis ikkagi toimub? “Väga head sõbrad. Meil on liiga erinevad maailmavaated. Ütleme nii, et pärast saadet mulle Johanna endiselt väga meeldis ja ma kutsusin ta ühe korra välja. Mitte keegi ei teadnud seda. Kinos käisime, mingi naistekas oli, tema valis filmi. Sellest hetkest ma sain aru, et me oleme head sõbrad ja siit ei tule midagi,” avalikustab Sass. Sidni on sellest mõistagi šokeeritud, sest tegemist on esmakordse päriskohtinguga KPK saateajaloos!

Vaata täispikka reageerimisvideot!

Kommentaarid puuduvad