Reklaam sulgub sekundi pärast

Robin Valting pani end proovile: see ei ole okei, aga saade ei jää tegemata!

Johanna Alvin

Power Hit Radio saate "Nöusense" jaoks otsustasid diktorid Robin Valting ja Gita Siimpoeg viia saadet läbi erilises lokatsioonis. Nimelt sõideti Tallinna T1 vaaterattaga ning Valting tõdes, et kardab kohutavalt kõrgust.

Igal laupäeval võtavad Gita Siimpoeg ja Robin Valting ette saates "Nöusense" kuulajate saadetud kõige metsikumad lood ja loevad need eetris ette. Saate jaoks pidi Robin aga oma hirmud ületama ning viima "Nöusensi" läbi kohas, kus ta muidu ei tahaks olla. Nimelt kardab noormees kõrgust, kuid saate jaoks valitud lokatsioon viis ta kõrgele Tallinna kohale.

"Me Robiniga oleme tavaliselt Poweri stuudios ja alustame "Nöusense" saadet. Praegu alustame ka saadet, aga me ei ole Poweri stuudios," alustas Gita vestlust. "Me oleme Skywheel of Tallinna vaateratta peal ja ma kardan kõrgust nii räigelt, et ei ole lihtsalt okei," jätkas Robin ning vaatas närviliselt vaateratta gondli aknast välja.

"See ei ole okei, aga saade ei jää sellepärast tegemata, sest meil on lugusid küll ja veel," sõnas Robin proovides end koguda. Gondel hakkas aga järsult kõikuma, kuna vaateratas peatus, et teised inimesed saaksid ka elamust nautima tulla. Robin aga ehmatas ära ning uuris koheselt, mis juhtus. "Robinil on ilmselgelt süda paha. Inimesed tulevad maha ja keegi tuli peale jubeda rappumisega. Väga hirmus on siin," selgitas Gita. 

"Ütlen teile ausalt... Vaade on vinge, aga kui kardate kõrgust nagu mina seda praegu teen, siis on raske. Väga raske!" sõnas Robin.

Kuula ja vaata saadet "Nöusense" päises olevast videost!

Liitu Gita ja Robiniga Power Hit Radio lainel igal laupäeval kell 12-13 ja sukeldu nädalavahetuse lõbusaimatesse hetkedesse!

Kommentaarid puuduvad