Privaatkontsert ja peitusemäng! Maribel Vääna tähistas sünnipäeva eriti armsal viisil

Sel aastal oma teledebüüdi ja üks viimase aasta suurimaid tähelende teinud noor laulja Maribel Vääna sai äsja alles 19. aastaseks!

Noor lauljatar pidas sünnipäeva oma kodus pere ja parimate sõpradega.

Kohal oli tema superstaarisaate kaaslased Alika Milova ja Andreas Pall, isa Rain Vääna Ithaka Mariaga, sõbrad Eesti eri nurgist - kaugemad koguni otse Hiiumaalt!

Laud oli lookas sushist, keskpäevasel sünnipäeval tehti suu märjaks hoopis erinevate Akvile maitseveedega. Ja muidugi kõige olulisemana ei puudunud peolt tema noormees Karla, kellele pühendas maailmakuulsa Elvise loo.

"Vahepeal on raskem laulda lugusid, mis iseennast ka emotsionaalseks ajavad," sõnab Maribel ja lisab, et kui veel publikus pisaraid langemas näeb, siis on pea võimatu esineda. 

Ja kui vaatajad peaksid Maribeli huvitava jalaketiga nägema, siis see on Karla kingitus Maribelile: "Temal on minu südame võti!"

Mis sünnipäeval toimus, milliseid mänge noored mängisid ning millised staarid kohal käisid - vaata videost!


Maribel Vääna on lauljanna ja saatejuht, kes alustas hiljuti videoblogi TV3.ee portaalis. “Läbi liikumise enesekindlaks!” – see on Maribeli moto ja kostub kõigist episoodidest mingil moel läbi. Mida põnevat järgmiste kuude jooksul toimuma hakkab, saad jälgida TV3.ee ja TV3Play.ee

Kommentaarid puuduvad