Staaride mänedžer Marjen Võsujalg oma töötasust: õiget numbrit pole keegi pakkunud!

Nii otseses kui kaudses mõttes vürtsikas TV3 portaali saade “Kuumav suu Desireega” alustas hiljuti oma uut hooaega, mille teises osas on külas mänedžer Marjen Võsujalg, kes sai läbi oma töö Eestis sisuliselt üleöö kuulsaks. Kuidas pidas naine vastu teravatele kastmetele ning mida oli tal öelda viimasel ajal lahvatanud skandaalide kohta?

Saate alguses tunnistas Marjen, et on väga põnevil ning kuigi ta teravat toitu väga ei karda, pole ta ka inimene, kes igapäevaselt jalapenot rõõmsalt sööks. “Ma saan aru, et sa ka ise oled seda korduvalt ja korduvalt teinud. Ma loodan, et see challenge väga hull ei ole. Ma proovin, vaatame, kuidas läheb,” ütles Marjen ja uuris kohe juurde, millisel külalisel on kõige hullemini läinud. “Robin Valtingul, tema oli meil akna peal öökimas. Aga sinu lohutuseks on ta ainuke, kelle on nii halvasti läinud. Kõik teised on kenasti hakkama saanud, osad on täiesti hakkama saanud ka ilma piima joomata,” vastas Desiree.

Ansambel Põhja-Tallinnal, kes on muidu olnud mõnda aega pildilt kadunud, ilmus Brigitte Susanne Hundi skandaalist ajendatud laul nimega "HA-HA-HA". Kas see oli taotluslik, et läbi skandaali saada ka Põhja-Tallinnale rohkem kõlapinda? 

„Kas see oli taotluslik…no ma ei saa niipidi öelda. Ma tean, et kui see teema tuli, siis kõik rääkisid sellest ja kui reaalselt nad olidki stuudios mingi õhtu tšillisid, siis tegidki laulu. Ja lõpuks oligi, et anname välja, ei anna välja, andsime välja. Ma ei oska sulle siin öelda, kas see oli tänu Brigittele hüppelauana uuesti pilti tulla. Ma seda ei ütleks, arvan, et neid laulu mis skandaali vältel on tulnud on ju mitu. Ja sinust endast on ka väike huvitav viisijupikene tulnud. Neid on ju päris mitu kes on teinud. TikTokis üksjagu,“ ütles Marjen.

Marjen on Eesti mõttes kindlasti tunnustatud ja edukas mänedžer. "Ütle otse, kui palju sinu kaliibriga managerid teenivad?" uuris Desiree. 

„Ei ütle. Tõenäoliselt, kui sinult küsida, kui palju sa selle saatega teenid, siis sa ka ei ütleks. Noh, ilmselgelt ei ütleks. Üks asi on mänedžeri töö, aga ma teen ka muid projekte, nii et see on, ma arvan, hästi isiklik.“  Kui Desiree viitas spekuleeritud protsendi üle, vastas Marjen, et õiget numbrit pole keegi veel öenud. "Aga kas see on üle 20%?" uuris Desiree lisaks. „Keegi ei ole öelnud, äkki ma olen nii solidaarne ja võtan ainult kolm?" vastas Marjen. 

Saates tuli juttu ka mõned nädalad tagasi Tanel Padari ja Brigitte Susanne Hundi vahel lahvatanud skandaalist. “Kas sa selle kohta oskaksid inimestele midagigi öelda? Paljud Eesti inimesed ei suuda pooli valida, infot on väga palju,” uuris Desiree.

„Jah, oskaksin ikka öelda. Ja ma olen tegelikult ka öelnud paarile ajakirjanikule, et ma ei usu seda. Ma olin ise ka esimesel üritusel kaasas. Seal ei toimunud mitte midagi, seal ei oleks saanud ka midagi toimuda. Nii et see, mis Tanel ütles, vastab tõele. Brigitte saadeti telgist minema, et jah, seal ei toimunud midagi.“

Vaata lähemalt värsket episoodi päises olevast videost!

Lisainfot ja varasemaid episoode saad vaadata TV3 Play keskkonnast.

Kommentaarid puuduvad