Seidi Voogre ühest elu raskeimast ajast: tuntud inimeste toetus aitas sellest üle saada

Nii otseses kui kaudses mõttes vürtsika TV3 portaali saate “Kuumav suu Desireega” teise hooaja neljandas osas on külas Seidi Voogre, keda seostatakse paljuski endiselt tõsielusaatega “Rannamaja”, kuid kes täna töötab hoopis õpetajana. Muide, terava toiduga pole Seidi igapäevaselt sugugi sina peal. Kuidas ta vastu pidas?

Kuidas on Seidil suhe terava toiduga? „Ma ise ei tarbi üldse teravat toitu, nii et ma kardan,“ tunnistas Seidi ja lisas, et teravad asjad teevad tema suu tuimaks, mistõttu ei tunne ta ta siis maitset ja ka põhimõtteliselt ei tarbi sellist toitu.

Esimene küsimus puudutas seda, millega Seidit tänase päevani seostatakse: „Rannamaja“, sellega seonduvast kuulsusest ja valust. Kas Seidi läks saatesse selleks, et saada kuulsaks või hoopis uute kogemuste saamiseks? Mis on sellega seonduvad peamised valearusaamad? “Hästi paljud arvavad küll, et kuulsuse pärast minnakse. Mina ei läinud sinna kuulsuse pärast, ma olen seda mitu korda öelnud. Ma läksin lihtsalt, kuna ma olin selline, enda arust veits tagasihoidlikum ja ma ei teinud midagi, mis oleks põnev ja mugavustsoonist väljas. Ma nägin kuulutust ja ma olin nagu, davai! Miks mitte teha midagi teistmoodi? Ma alguses arvasin, et see on „Prooviabielu“ üldse. Ma reaalselt nagu kandideerisin “Prooviabielusse”. Seda ma ei ole öelnud ka kusagil.”

Seidi on õpetaja ja seoses selle uudisega sai ta igasugu kommentaare kuni osutusteni stiilis: “sisusugune ja õpetaja”? Kuidas ta sellega on toime tulnud? „Kuna ma õpetan väga väikeseid lapsi, siis nad ei ole üldse kursis, kes ma olen. Nad teavad mind kui õpetajat Seidi Voogret, aga nad ei tea “Rannamajast” midagi. See pigem töötab kasuks, et alustasin puhtalt lehelt. Mõni lapsevanem, kes mind on stalkinud, kindlasti teab.”

Vahepeal uuris Seidi kastmete osas, et kas keel peabki pehmeks minema või ta hakkan surema? “Peabki. Sa oled nii vapper, sa üldse ei hädalda nagu “Rannamajas”,” ütles Desiree naerdes.

Väga valus teema Seidi elus oli ka tema parodeerimine „Duubli“ saates. “Sa oled öelnud, et see on olnud su elu raskemaid aegu. Seal mainiti nii sinu nahahaigust kui ka isa. Sulle tuldi väga palju toetust avaldama. Sa ütlesid, et nii sina kui ka su ema nutsid. Kuidas sa sellisest väga-väga isiklikust ja traagilisest avalikust sündmusest lõpuks üle said?” uuris Desiree.

„See toetus, mis minust oli. Eesti tuntud inimesed ka nagu kirjutasid mulle,“ ütles Seidi ja lisas, et saate n-ö järelkaja kestis umbes kuu aega. Samuti rõhutas ta, et on koguaeg ise hakkama saanud ja tugev inimene ning muud välist abi ei kasutanud.

Tuletame meelde, kuidas pidasid hot chip challenge’le vastu teise hooaja eelmised külalised:

Kristiina Ojuland pidas pärast kõige teravama krõpsu söömist piima joomata vastu 1 minuti ja 1 sekundi.
Marjen Võsujalg ei joonudki saate jooksul piima.
Tarmo Kruusimäe ei joonudki saate jooksul piima.

Kuidas pidas Seidi kui mitte vürtsikat toitu armastav inimene kõige teravamale kastmele ja hot chip challenge’ile vastu? Vaata lähemalt päises olevast videost!

Lisainfot ja varasemaid episoode saad vaadata TV3 Play keskkonnast.

Hot Lips – Kõik erootikatooted ühest kohast. Just täna on õige aeg viia omad soovid ja fantaasiad ellu. Haara oma kaasane kaasa ja külasta T1 keskuse Hot Lips Erootikamaailma või tutvu toodetega kohe www.hotlips.ee

Kommentaarid puuduvad