Reklaam sulgub sekundi pärast

Maribel Vääna avalikult pisaraid ei vala: kui nad vaid teaksid, mis mul kodus toimub…

Desiree Mumm ja Maribel Vääna
Desiree Mumm ja Maribel Vääna — FOTO: Silver Siilak

"Kuumav suu Desireega" vürtsikas veebisaates on seekord külas laulja, modell ja saatejuht Maribel Vääna. Paljastuvad mitmed saladused ning päevavalgele tuleb tõde, kes siis ikkagi otsustas lavastada ühispildi koos Robin Valtinguga ning kas kurjad kommentaarid Maribeli kunagi nutma ka ajavad.

Poolteist aastat tagasi, kui Maribel veel superstaarisaates osales, lekkisid meediasse fotod temast ja Robin Valtingust ning paistis, nagu oleksid noored olnud kohtingul. Tegelikult polnud aga tegemist mingi suvalise paparatsopildiga, vaid nende enda poolt meediasse lekitatud. "See on hea küsimus, miks me seda tegime. See oli lavastatud, ma ei hakka valetama. Oli tore õhkkond ja mõtlesime, et võiks midagi naljakat teha. See ei olnud kellegi kindel idee, vaid grupi peale tulnud. Kuna meedial oli tekkinud arusaam, et minul ja Andreil on teema, siis me lükkasime seda eemale ja tekitasime midagi muud, millele keskenduda," räägib Maribel suu puhtaks.

Nii Desiree kui ka Maribel on TV3.ee portaalis oma videoblogi teinud, ent viimane neist sellega enam ei tegele. Mis juhtus? "Ma arvan, et see ei pidanudki nii kaua kestma. See oli selline suvine projekt ja ma arvan, et kui see oleks kauem kestnud, siis see oleks igavaks muutunud. See oli ühine otsus ja ma ei ole absoluutselt kurb, et see läks nii. See oli väga äge kogemus," avaldab lauljatar. "See oli lüke paremuse poole!"

Lisaks paljastub episoodis tõde, kas Maribeli positiivne hoiak on päriselt tõsi või poetab ta vahel ka mõne pisara ning miks ometi otsustas ta oma uues singlis laulda hispaaniakeeles!

Vaata tulikuuma episoodi koos Maribeliga videost!