Reklaam sulgub sekundi pärast

Desiree pani ”Villas” osalenud Diana proovile: ma hakkan nutma kohe!

Desiree ja Diana / Pilt: Silver Siilak
Desiree ja Diana / Pilt: Silver Siilak


Uus ja vürtsikas "Kuumav suu Desireega" on kohal ja seekord on külas "Villa" osaline Diana. Tõsielustaar avaldas kõige vürtsikamad hetked saatest ja avaldab, millise situatsiooni ta uhkust ei tundnud ja mille eetrisse jõudmist lausa kahetseb.

''Villa'' osaline Antonio ütles Dianale mitmeid kordi päris teravalt. ''Ta ütles sulle, et sa oled tema jaoks tüütu ja et sinuga magamine on justkui õega. Kuidas teie läbisaamine tänasel päeval on?'' uuris Desiree oma episoodis Dianalt.

''Meil on Antionioga umbes nii, et kui me kokku saame, siis teretame teineteist pinnapealselt. Ma ei tea küll, mis tema terviklik arvamus minust on,'' rääkis Diana ja lisas, et need pinged on nende vahel pigem maha rahunenud ning suhtlus neutraalne.

Diana sõnul ei läinud ta kindlasti kuulsusejanu pärast tõsielusaatesse. ''Ma läksin sinna, sest mulle on alati meeldinud olla kaamera ees. Minu sõber osales tõsielusaates ''Kõige parem kaaslane''. Ta tuli sealt tagasi ja ütles, et see oli väga lahe kogemus, siis tekkis mõte, et tahaks ka kogemuse pärast tõsielusaates osaleda,'' selgitas Diana.

''Paljud arvavad, et ma ootasin Antoniolt suhet. Tegelikult ma ei oodanud seda. Ma teadsin, et tal oli see neiu Eestis. Minul oli ka tol hetkel Eestis üks mees, kes mulle väga meeldis,'' avalikustas Diana.

Vaata kogu episoodi lähemalt siit.