Epp Kärsin kummutab naiste seas levinud müüdi: see kindlasti ei ole meeste silmis eemaletõukav!

Epp kärsin

TV3.ee saates “5 müüti” käis külas koolitaja Epp Kärsin, et tuua päevavalgele tõde selle kohta, millised arusaamad naiste, suhete ja seksi kohta leiavad kinnitust ning millised levinud müüdid vajavad ümberlükkamist.

Rahvasuus levib müüt, et initsiatiivikas naine on mehe silmis eemale tõukav ning naine ei tohiks pigem esimest sammu teha. Epp ei pea seda arvamust aga sugugi tõeseks ning kummutab kerglusega selle müüdi. 

“Täna on aeg nii palju muutunud, et kui sulle keegi mees on väga sümpaatne, siis julge ise temaga ühendust võtta. Julge talle kirjutada, julge endast märku anda,” julgustab Epp.

“Eestis on jätkuvalt ikkagi 68 000 meest vähem ja häid mehi on eriti vähe. Nii et kes ees, sellel on suuremad võimalused… Ära kunagi oma õnne eest kellelegi teisele võimalust anna – hoolitse enda õnne ja armastuse eest ise,” tõdes Epp. 

Naise sõnul annab see meestele ka palju enesekindlust, kui naine temaga ise ühendust võtab ja teeb ettepaneku kokku saada.

“See ei pea kogu aeg nii olema, et naised hakkavadki nüüd mehi välja kutsuma, aga see annab meie elule värve ja mängu ilu,“ täpsustas Epp.  

Vaata ka teisi müüte videost: 

Kommentaarid puuduvad