Reklaam sulgub sekundi pärast

“Villa” osaleja Diana tunnistab esmakordselt: mul oli samal ajal Eestis üks noormees…

Diana

Tõsielusaade "Villa" pole veel ametlikult lõpunigi jõudnud, ent juba paljastuvad saate ja osalejate kohta seniteadmata faktid! Meiega puhus juttu üks saate kaunitaridest, Diana Pogosjan, kes rääkis otse ja avameelselt, mis toimus villas päriselt ja mis jõudis vaatajateni.

Diana on siiralt õnnelik, et ta "Villas" osales ja eriti rõõmus on ta kõigi nende inimeste üle, kellega ta saates kohtus. Küll aga tõdeb ta, et üks saates nähtud vahejuhtum ei toimunud sugugi nii, nagu seda saates kuvati. Jutt käib viimases saates olnud draamast, justkui oleksid villalised uuele osalisele Andrele agressiivselt peale lennanud.

"Minu arvates see ei olnud üldse nii! Jääb mulje, et ta tuli ja kohe juba järgmine päev me panime talle puid, aga tegelikult on ka enne seda temaga rahulikult räägitud. Kui asi jõudis keemispunktini, kus me kõik plahvatasime, ju siis mingid asjad ei paranenud. Ma ei saa öelda, et me hüppasime talle korraga peale ja ei võtnud teda vastu ega midagi. Ma isegi ei teadnud, et ta nuttis seal!" meenutab Diana dramaatilist vahejuhtumit.

Diana teadis ühtlasi, et kui "Villa" välja tuleb, siis jääb sealt mulje, nagu jookseks ta Antonioni järgi ja mees on tema esimene armastus. See polnud aga sugugi nii. "Tegelikult mul oli samal ajal Eestis üks noormees, kellega me ei olnud koos, aga kelle vastu mul olid väga tugevad tunded. Kuna Antoniol oli ka neiu ja ma teadsin seda, siis ma samastusin tema olukorraga," paljastab Diana. 

"Ma arvasingi, et siis me saame hästi läbi omavahel, sest ei peaks tekkima romantilist tunnet ei tema ega minu poolt. Ma olen seda ka rääkinud, et mul ei ole tema vastu tundeid, aga seda ei oleks kõige targem sinna sisse panna," arutleb ta.

Mida arvab Diana saatejuhtidest Andreist ja Robinist ning miks ta tundis, et vajab psühholoogilist abi? Seda vaata intervjuust!

Vaata intervjuud videost!

Kommentaarid puuduvad