Hinnatud režissöör filmib Tenerife villas tõsielusaadet: samas majas on tehtud ka “Armastuse saar”

Oliver Muraveiski
Oliver Muraveiski — FOTO: Erakogu

Hinnatud telemees Oliver Muraveiski valmistub uueks väljakutseks ning kavatseb Tenerifel üles võtta romantilise tõsielusaate “Armastus võidab alati”. Tegemist on Go3 uhiuue ja suurima tõsielusaatega, mille auhinnafond paneb suu vett jooksma igaühel.

Ettevalmistused uue saate filmimiseks on täies hoos ja nii planeerib meeskond asju juurde ehitada ning mööblit ümbertõsta. Ega tegemist pole lihtsalt uues kuues “Rannamajaga”? “Ei, tegemist on täiesti uue saate ja täiesti uue formaadiga. “Rannamajaga” seoseid ei tasu siit absoluutselt otsida. Tegemist on tõsielusarjaga, aga hoopis teine asi ja hoopis teistmoodi,” kinnitab Muraveiski, et neid kahte ühendab vaid ranna ja maja olemasolu.

Maja, mida Muraveiski saateks kasutada plaanib, on seriaalisõpradele juba tuttav ülimenukast saatest “Love Island”. Tegemist on tõeliselt suure villaga, kuhu kavatsetakse paigaldada enam kui 25 kaamerat – puutumata jäävad vaid tualetid ja duširuumid. Casting Go3 uhiuue tõsielusaatesse on juba alanud ning oodatud on nii paarid kui ka vallalised inimesed. Võitjale on garanteeritud minimaalselt 10 000 eurot.

Muraveiski sõnul Zevakini ja Valtingu loodud “Villa” teda otseselt ei inspireerinud. “Ma olen selliseid saateid teinud 20 aastat. “Villa” ei eristu teistest tõsielusaadetest mitte millegi poolest, neid formaate on tuhandeid,” ütleb ta.

Vaata videost, mis teeb uue saate niivõrd eriliseks!

Kandideeri “Armastus võidab alati” saatesse siin!

Kommentaarid puuduvad