Reklaam sulgub sekundi pärast

“Vene selgeltnägijate tuleproovi” kutsutud Merily Timmer loobus saatepakkumisest: see on puhas show tegemine

Merily TImmer
Terje Talts/erakogu

Täna õhtul jõuab eetrisse "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" uue hooaja teine osa. Eelmise hooaja võitja Merily Timmer tõdeb, et teda on kutsutud ka Vene selgeltnägijate saatesse, kuid loobus osalemisest ja peab Eesti saadet oluliselt professionaalsemaks.

Selgeltnägija Merily Timmer krooniti 2021. aastal "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" võitjaks. Uuel hooajal lööb ta saates kaasa mentorina. 

Naine tõdeb, et peale saate võitu sai ta suureks unistuseks osaleda legendaarses Vene selgeltnägijate saates. Selgub, et naine on tegelikult isegi kahel korral ka saatesse katseid teinud.

„Suvel (2021. aasta - toim) venelased ise kutsusid mind, et ma läheksin. Ma läbisin need katsed sada protsenti, aga siis ma otsustasin, et ma ei lähegi saatesse,“ teatas selgeltnägija.

Põhjuseid loobumiseks oli naise sõnul mitmeid, „Lepingud, mis seal saates tehakse, on hästi piiravad. Sa ikkagi kuulud neile aastaid,“ tõdes Merily, et see oleks tema töövõimalusi väga palju piiranud.

Teine murekoht seisnes selles, et pool aastat Venemaal COVID-piirangute ajal elada oleks väga keeruliseks osutunud - Merily oleks pidanud olema üksinda, ilma sissetulekuta ja keelt oskamata võõral maal.

Naise sõnul peab ta tegelikult ka Eesti selgeltnägijate saatest oluliselt rohkem lugu kui naaberriigi omast. 

„Ma vaatasin natukene seda saadet (Vene selgelnägijate tuleproovi kõige uuemat hooaega – toim) ja see ei ole minu jaoks tõsiseltvõetav. Ma saan aru, seda on väga huvitav vaadata, kui keegi tuleb maoga või seasüdamega mingisugust palagani korraldama. Aga reaalsus on ju see, et mis see seasüda sulle annab. See on ju lihtsalt show tegemine,“ arvas selgeltnägija, et Eesti selgeltnägijate saade on palju professionaalsem ja ausam.

Venemaa saates osalemisest loobumist Merily kahetsenud ei ole. „See oli mu kõige suurem unistus, millest ma vabatahtlikult loobusin. Ma pigem sain sealt selle hea tunde, et suur saatetiim ise kutsub mind,“ rääkis selgeltnägija rahulolutundega.

“Ma tõestasin ära, et mul on süda õige koha peal ja seda ego minus ei ole, et kuskil särada. Ma teen asju sellepärast, et need tunduvad õiged!“

Loe täispikka lugu sellest, kuidas Merily võimed avaldusid ja milline näeb välja selgeltnägija argipäev loost: PERSOONILUGU| Selgeltnägija Merily Timmer: seda ego minus ei ole, et kuskil särada

"Eesti selgeltnägijate tuleproov" on TV3 eetris kolmapäeviti kell 21.30!

Kommentaarid puuduvad