Reklaam sulgub sekundi pärast

Epp Kärsin avaldas, mida pikaaegne halb voodielu meiega teeb

Buduaar

Pilt:123rf
Pilt:123rf

Buduaar palus kogemuskoolitajal ja Amare Luna Stuudio loojal Epp Kärsinil vastata viiele seksi ja suhteid puudutavale küsimusele. Ühtlasi avaldas armastatud naine, et kuidas pikaaegne halb voodielu meid mõjutab.

1. Mida pidev halb seks meiega teeb?

Pidev halb seks muudab meid seksi suhtes põlglikuks, nii et kaob ära igasugune huvi ja soov. Samuti mõjutab halb seks meie vaimset ja füüsilist tasakaalu ning võtab ära elujanu ja elurõõmu. Kõik tundub nii mõttetu, elu oleks kui tumedais toonides ja ilma igasuguse särata. Närtsime lihtsalt ära nagu lilled, keda ei kasteta.

2. Miks öeldakse, et kõige hullem naine on rahuldamata naine?

Rahuldamata inimeste puhul muutub ajukeemiline koostis, mille tagajärjel naised vinguvad, virisevad ja on rahulolematud. Samuti kehtib see meeste puhul, nad võivad olla närvilised, kriitilised, pahatahtlikud ja samuti ääretult ebameeldivad.

3. Milliseid toite peaks enne vahekorda vältima ja mida võiks eelistada?

See on väga individuaalne, aga enamasti sibulat, küüslauku, heeringat – ühesõnaga toite, mis on maitse ja lõhna poolest liiga domineerivad. Soovitatavad pole ka toidud, mis võivad tekitada kõhugaase. Kõhtu ei maksa kindlasti täis süüa, olgu tegemist siis ükskõik millise söögiga. Eelistatud on kergesti seeditavad toidud ja lisada võib ka afrodisiaakume, nagu näiteks austrid, hõlmikpuu, mesi, šokolaad, ženžen ja maca. Teadlaste poolt on kindlaks tehtud, et need avaldavad söögikordadele lisades vägagi positiivset mõju seksuaalelule.

4. Kuidas kõige paremini oma naiselikkusega kontakti saada?

Kindlasti on üks parimaid viise tantsimine ja oma keha tundma õppimine. Aasta-aastalt on naised aina rohkem leidnud kontakti oma naiselikkuse ja seksuaalsusega minu kursusel „Naine tunne oma keha“, mis on elumuutev ja silmiavardav kogemus.

5. Kuidas mehele kõige suuremat rahuldust pakkuda?

Kõige tähtsam on küsida oma mehelt, mida ta soovib. Igal mehel on oma naudingute paradiis ja seksuaalfantaasiad, aga oluline selle kõige juures on, et naine ise seksi naudiks ja seda päriselt, teesklemata. Imelisi naudinguid kogedes soovime veel ja veel rohkem sellest osa saada. See tähendab, et rahuldustpakkuva seksini jõudmiseks on kommunikatsioon magamistoas kõige olulisem. Kurb on see, et enamik mehi ja naisi ei jaga enda soove, sest on hirm ja häbi, kuna seksuaalsed teemad on olnud ühiskonnas suureks tabuks.