Tohoh! “Uue laulu” finaalis lavale läinud Maie Parrik kutsus Merit Männiste oma plaadile laulma

Sel pühapäeval toimus “Uue laulu” suurejooneline finaal, mille võitsid õde ja vend Merit ning Märten Männiste oma looga “Kurjad on ajad”.

Finaalis juhtus aga midagi ootamatut, kui peale loo kõlamist kohtunikud oma kommentaare andma asusid. Nimelt liikus lavale üks tumedapäine proua, kes püüdlikult Meritile ja Märtenile lilled andis. Tähelepanelik televaataja sai ka ilmselt aru, et tegemist oli ei kellegi muu kui legendaarse Maie Parrikuga!

Samal ajal üritas Osolin oma kommentaare edastada, ent tegi seda pigem ebalevalt. Ootamatut olukorda kommenteeris seejärel ka Taukar. „Terav vaataja pani tähele, et juhtus midagi, mida selles saates pole varem juhtunud – kuidas tegelikult publik reageerib sellele loole. Üks proua tuli ja keset teleülekannet andis lauljatele üle roosiõied. Nii et teeme talle, julgele naisterahvale, suure aplausi. See on see, mis päriselt loeb,“ sõnas saatejuht laval.

Vaata videost, kuidas Maie Parrik otse lavale läks!

Esmapäevases “Stuudio” saates kommenteerisid tekkinud olukorda ka Merit ja Märten ise, kelle jaoks oli see pooleldi üllatus ja pooleldi mitte.

“See oli päris äge üllatus! Ma tundsin ta kohe ära, sest me oleme viimasel ajal palju suhelnud ja ma olen isegi tema plaadil laulnud. Mingis mõttes see ei olnud isegi üllatus, sest et ma tean, et Maie Parrik on väga omapärane ja ettearvamatu naisterahvas. See oli täitsa temalik,” muljetab Merit.

Kuidas sattus Merit aga Maie plaadile laulma? “Ta võttis minuga ühendust ja ütles, et hakkab plaati tegema ja et tema tahab, et ma seal plaadil laulaksin. Ja nii ma laulsingi lugu “Sa pole üldse mingi mees”,” avaldab ta.

Vaata artikli päisest olevast videost, mida plaanivad Merit ja Märten võidurahaga teha!

Kommentaarid puuduvad