Reklaam sulgub sekundi pärast

Põnev! Täna alustab Ants Rootslane sessioone teleekraanil

Martin koos elukaaslasega
Martin koos elukaaslasega — FOTO: Pressifoto

 
Täna õhtul jõuab TV3 vaatajateni uus telesari „Uus algus Ants Rootslasega“. Rahva poolt nii armastatud kui ka vihatud Ants Rootslane alustab sessioone teleekraanil, näidates ja selgitades, kuidas ta töötab; seega on kõigil vaatajatel võimalus ise anda hinnang meetoditele, mida Ants inimesi abistades kasutab.

Sarja avaosas on oma murega Antsu juurde tulnud edukas noor mees, kes ei suuda enam tööd teha. 34-aastane Martin on plahvatuslikult kasvava iduettevõtte üks mootoritest - osanik, investor ja arvamusliider omas valdkonnas. Tal on imeline kodu ning kaunis armastav naine. Teised kirjeldavad Martinit kui ideedest pakatavat, alati ettevõtlikku ja loomingulist inimest, kellel ei ole probleeme, on vaid lahendused. Kuid see pole enam nii…viimasel aastal on mees tundnud, et ta ei suuda enam tööd teha.

Psühhiaatrilt on ta saanud diagnoosi - depressioonieelne läbipõlemine. Martin võtab antidepressante. Ei tundu väga hulluna? Siiski tunneb Martin, et ta justkui ei ela enam ja elujõud on temast välja jooksnud. Oma halvematel päevadel suudab mees keskenduda tööle vaid 20 minutit päevas, ent see pole piisav, et oma ülesandeid kasvavas iduettevõttes täita.

Martin on praeguseks tööst kõrvale jäänud, tema sissetulekud on kokku kuivanud, ent väljaminekud mitte, niisiis kasutab ta oma elustiili toetamiseks laenu. Kui Martin abi ei saa, siis kaotab ta töö, kodu ja ilmselt ka armastava naise. 

„Uus algus Ants Rootslasega“ alustab TV3s täna kell 20.00.

Kommentaarid puuduvad