Miks nii? Ants Rootslane: olen korduvalt mõelnud ametist loobumise peale

Ants Rootslane
Ants Rootslane — FOTO: Kristofer Sakk

Täna kell 20 alustab TV3s uhiuus telesaade “Uus algus Ants Rootslasega”, mille keskmes on Eesti kuulsaim ja nõutuim terapeut. Uurisime, kuidas värske saatejuht ise projektiga rahul on ning kas sellega loodetakse ka skeptikud paika panna.

Rootslane ise on oma saate esimese episoodiga rahul, ent peab tõdema, et sisse viiakse ka mõned muudatused. “Oluline on see, et inimesed saaksid infot konkreetselt ja minu osa jäi esialgu väheks. Vaatame tagasisidet ja pärast igat episoodi teeme analüüsid ning muudatused,” ütleb terapeut.

Esimese saate teemaks on läbipõlemine, mis puudutab tuhandeid kui mitte sadu tuhandeid eestlaseid ja inimesi üleüldiselt. Esimese loo peategelane Martin ei saanud pool aastat läbipõlemise tõttu tööd teha ja vajas lausa psühhiaatri abi. Kuidas Ants sellele probleemile lähenes? “Mina ei õpeta inimest, kuidas ta oma elu elama peab. Iga inimene on oma elu ekspert, mina saan nähtavaks tuua mustrid, kus ta kinni on ja ta sealt välja tuua,” sõnab Rootslane.

Avalikkuses palju kriitikat saanud terapeut tõdeb, et talle isegi meeldib skeptikutega töötada, sest paljudel on eelarvamus, et tegemist on tohutult müstilise protsessiga. “Kriitika on mingis mõttes kaitse, Martini puhul oli kaitseks naeratus. Skeptikud tulevad tavaliselt siis, kui keegi lähedastest on saanud abi ja kes muidu pole uskunud teistsuguseid lahendusi kui tabletiravi. Neid tuleb tavaliselt provotseerida,” avalikustab Rootslane.

Intervjuu käigus tuleb avalikuks ka suur saladus ja lugu sellest, kuidas Rootslane ise läbipõlemist koges!

Vaata videost, miks on Rootslane korduvalt mõelnud ametist loobumise peale!

“Uus algus Ants Rootslasega” on TV3s täna kell 20!

Kommentaarid puuduvad