Reklaam sulgub sekundi pärast

“Üksinda kodus” Kevin on tagasi! Vaata, mis on teda kehastanud näitlejast tänaseks saanud

Macaulay Culkin enne ja nüüd
Macaulay Culkin enne ja nüüd — FOTO: Capital Pictures/Getty Images/Scanpix

Juba täna õhtul kell 20 alustab TV3 eetris armastatud jõulufilm "Üksinda kodus", mis on tänaseks publikut naerutanud juba 33 aastat. Selle aja jooksul on muutunud ka näitlejad, eriti sarja peategelast kehastanud Macaulay Culkin, kes oli Kevinit mängides vaid 10-aastane. Vaatame üle, millega ta täna tegeleb!

Macaulay Culkin sündis 1980. aastal New Yorgis. Tema isa ja ema olid samuti ametilt näitlejad Christopher “Kit” Culkin ning Patricia Brentrup. Macaulay isa saatiski poisi juba nelja-aastasena esimest korda teatrilavale. 

Culkini ülemaailmne edu saabuski filmiga “Üksinda kodus” (1990), kus ta mängis peaosa – Kevin McCallisteri. Aastal 1992 valmis filmile jätk “Üksinda kodus 2”, kuid see jäi viimaseks “Üksinda kodus” filmiks, milles ta kaasa tegi. 1994. aastal valmis veel üks Culkinile kuulsust toonud film “Rikas Richie”, pärast mida hoidis ta tähesärast eemale. Näitlemise juurde tagasi pöördus ta 2000. aastal.

Kuna kuulsus saabus kiiresti, sattus näitleja mitmete erinevate deemonite küüsi. Väidetavalt hakkas Culkin tarvitama alkoholi ja narkootikume juba teismelisena. Kohtus ütles Culkin lahti ka oma vanematest, kes seni tema vara haldasid, ning endist lapsstaari ei saanud enam keegi kontrollida.

Aastatel 1998–2002 oli ta abielus näitlejanna Rachel Mineriga. Seejärel oli tal pikaaegne suhe näitlejanna Mila Kunisega, mis lõppes 2011. aastal. Aastatel 2013–2017 oli tal suhe näitlejanna Jordan Lane Price’iga. 

Tänaseks on 43-aastane Culkin õnnelikult kihlatud ja kahe lapse isa. Tema kallim on näitleja Brenda Song, kellega ta läks suhtesse 2018. aastal. 2021. aastal sündis paarile esimene laps ja 2022. aasta lõpus teinegi. Culkin on jagu saanud ka ka oma sõltuvusprobleemidest ja mängib väiksemates filmides ning seriaalides.

Disney+ kuulutas mõnda aega tagasi välja, et plaanivad “Üksinda kodus” filmist uusversiooni vändata, kus naasevad oma rolli ka mõned originaalfilmides osalevad näitlejad, ent mitte Culkin ise.

Kommentaarid puuduvad