Reklaam sulgub sekundi pärast

Silvia Ilves üksikemaks olemisest: vahel ma tunnen end läbikukkununa…

Silvia Ilves
Silvia Ilves. Foto: Mart Sander

Saates "Üks nädal Silvia Ilvesega" kolmandas osas pihtis nelja lapse ema Silvia, et tunneb end vahel lapsevanemana läbikukkununa.

"Üks nädal Silvia Ilvesega" on näidanud juba mitmes episoodis, milline multitalent ja rööprähkleja on Eesti esitšellist, kuid ka temal on vahel raske.

Saates pidi Silvia lahendama oma poegade Stefani ja Tristani omavahelist sõnelemist, mille tulemusel esimene toast välja tormas. Kuna pojast jäi maha tõeline segadus, siis pidi Silvia kasutama oma kurja ema hääletooni ja kamandas poisi koristama.

Silvia aga tõdes kaamerale, et raske on. "Vahepeal ma tunnen seepärast ennast läbikukkununa, kuidas minus ei ole seda meest. Ma olen ikkagi naisterahvas. Ideaalne kasvatamine on ikkagi nii, et ema ja isa on mõlemad. Nii nagu minul oli ema ja isa olemas. Siin on ka see, et Stefani ja Tristani isa ei ole muusik. Ta ei mõista seda muusikuelu," pihtis Silvia. "Kuidagi tuleb hakkama saada. Ma ei saa nõuda, et "Nüüd tule ja ole olemas!" Tema maksab oma alimendid, 350 eurot, kahe poisi peale iga kuu ja kui midagi tõesti vahel, siis ta võtab poisid. Hästi tähtis on läbi saada!"

"Üks nädal Silvia Ilvesega" juba TV3 eetris täna õhtul kell 21.00!