Reklaam sulgub sekundi pärast

Uhke number! “Tulnukas 2” on suutnud kokku kühveldada muljetavaldava kassatulu

"Tulnukas 2" — FOTO: Kaader filmist

1. aprillil esilinastunud „Tulnukas 2“ on peale kahte nädalat endiselt üks vaadatuimaid filme kinodes. Ka kassatulu on filmil korralik.

Kui avanädalavahetusel tõi film kinno ligi 45 tuhat kinosõpra, siis teisel nädalavahetusel käis seda vaatamas 12 798 filmifänni. Kokku on Valdise seiklusi vaatamas käinud 68 797 vaatajat.

Filmi kassatulu on samuti märkimisväärne - teisel nädalavahetusel ligi 112 326 eurot. Avanädalavahetusel oli filmi kassatulu 369 492 eurot ehk kogu kassatulu on umbkaudu 481 818 eurot.

Kultusfilmi „Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas“ kauaoodatud täispikk järg toob suurtele ekraanidele vanad tuttavad ja uued seiklused. Kosmoseodüsseiaga ühele poole jõudnud Valdis on tagasi alevis. Labidalöök on Valdise peast pühitud ja ta mäletab kõike! Märt, Ott ja terve alev on aga 20 aastaga kõvasti muutunud ja mäletamisest pole kasu. Egas midagi, poisid peavad jälle Valdisele elu näitama.

Filmis löövad kaasa Märt Avandi, Ott Sepp, Vallo Kirs, Liisa Pulk, Kaia Skoblov, Tõnn Lamp, Indrek Ojari, Ago Anderson, Marek Tammets, Indrek Taalmaa, Merle Jääger jpt.

„Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas“ režissöör ja stsenarist on Rasmus Merivoo („Kratt“), operaator Jako Krull („Kratt“), monteerijad Rasmus Merivoo ja Kristin Kalamees („Kratt“), kunstnik Krete Tarkmees („Kratt“). Filmi produtsentideks on Tallifornia dünaamiline duo Tõnu Hiielaid („Kratt“) ja Rain Rannu („Kratt“).

Kommentaarid puuduvad