Reklaam sulgub sekundi pärast

TV6 sünnipäevaks said kollase jume Kalev Kruus ja armastatud eetristaarid

Eetristaarid muutusid kollasteks simpsonipoisteks
Eetristaarid muutusid kollasteks simpsonipoisteks — FOTO: Pressimaterjal

Täna saab 15-aastaseks universumi ainus munadega telekanal TV6, mis loodi 24. märtsil aastal 2008. Selle auks järgisid tuntud eetristaarid Kuue stiili ja muutusid kollasteks simpsonipoisteks.

TV6 sünnipäeva auks said piduliku simpsonikollase ilme Taavi Libe, Joel Ostrat, Erkki Sarapuu, Marko Lõhmus, Eero Reinu ja Marek Lindmaa, kes kõik on loomulikult ise suured TV6 fännid. Lisaks sai kollase jume ka TV6 legendaarne saatejuht ja spordikommentaatorist superstaar Kalev Kruus. Meestest on sünnipäeva auks loodud nii fotod kui ka vaimukate taustakommentaaridega eetriklipid Kollane Mina abiga.

Telekanalit TV6 eristab teistest kanalitest eelkõige julgus sammuda oma rada. Sellal, kui teised jooksevad kaasa ajutiste trendidega, jääb TV6 kindlalt oma adrenaliinirikaste liistude juurde, tehes seda endale omaselt stiilselt läbi huumoriprisma.

Telekanalile TV6 annavad õige tempo eksklusiivsed spordiülekanded (WRC, NBA ja FIBA), Hollywoodi kassahitid, toored märulid, vaimukad animasarjad, parimad autosaated, mõnusad retrosarjad ja muu väärt kraam! Kanali programmist leiab alati kosutust nii kehale kui ka vaimule, sest kavas on kaasahaaravad korvpalli- ja ralliülekanded, nostalgilised retrosarjad, skandaalsed tõsielusaated, palju head nalja, lisaks ka esmaklassiline filmivalik ning näpuotsaga ka uut ja põnevat sisu.

Rõõm on tõdeda, et televaatajate südames on endale vankumatu koha võitnud näiteks „Top Gear“, „Simpsonid“, „Kutsuge Cobra 11“ ja „Suure paugu teooria“, millest enamik kuulub TV6 kavasse alates selle sünnist 2008. aastal kuni tänaseni.

TV6 15. sünnipäeva auks on märtsikuus kasutusel spetsiaalne ja väga kuuelik tunnuslause: „Juba 15 aastat munakõdi!“