Reklaam sulgub sekundi pärast

Töö ei rauge isegi nädalavahetustel! Kuidas jõuavad pühadepakid inimesteni?

TV3 UUDISED

Lähenevate jõulupühade tõttu on kasvanud inimeste poolt tellitavate pakkide arv. Mahud on niivõrd suured, et töö Omnivas ei rauge isegi nädalavahetustel.

"Selleks, et pakid jõuaksid õigel ajal klientideni, on kasutusele võetud erinevad täiendavad meetmed," kinnitab TV3 uudistele Omniva pakisorteerimise juht Eduard Rešetov.

Ta lisab: "Käiakse tihedamini automaate täitmas. Näiteks laupäeval ja pühapäeval toimub pakiautomaatide täitmine. Nädala sees on kahe täitmise asemel kolm, vajadusel ka neli."

Pühade eel tellitakse lisaks kingitustele rohkem ka keelatud kaupa või aineid, lootuses, et need lipsavad tollitöötajate pilgu alt läbi. "Ei tohi saata relvasid, narkootikume ega raha. Väljaspoolt ei tohi Eestisse tuua näiteks puidutooteid. Piiranguid on palju ja nendega saab tutvuda Maksu- ja Tolliameti kodulehel."

Pühade eel on pinnuks silmas ka pürotehnika tellimine. MTA posti tollipunkti juhataja Albina Saar sõnab, et muret valmistavad just alaealised pürotehnika tellijad: "Alaealistele ei ole kõik pürotehnilised tooted lubatud. Tellitakse hästi palju pauguteid, mis on Eestis keelatud."

Vaata artikli päises olevast videost, milliste probleemidega peab Omniva veel pühade eel silmitsi seisma!

Kommentaarid puuduvad