Reklaam sulgub sekundi pärast

On see ikka mõistlik? Niigi napi eelarvega linnaisad kaaluvad Lasnamäele tivoli ehitamist

Putukaväil, uus haigla, haridus - need on vaid mõned märksõnad, mida Tallinna linn soovib uue eelarvega rahastada. Nüüd on aga kerkinud esile uus mõte, mille raames soovitakse Lasnamäele ehitada statsionaarset tivolit, vahendab "TV3 uudised".

Linnavolikogu opositsioonile järgmise aasta linnaeelarve ei meeldi. Tivoli mõtet peetakse naeruväärseks ja ühistransporti ebaefektiivseks. "Tallinna tivoli - selliste asjade jaoks meil tõesti ei ole praegu aega ega vajadust. Meil on vaja teha ühistransport korda ja teha nii, et inimesed ei pea ise linnatänavaid hommikul ja õhtul lumest puhtaks rookima ja palju muud," ütleb linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Pärtel-Peeter Pere.

Linnavolikogu Eesti 200 fraktsiooni esimees Joel Jesse usub, et tivoli rajamine peaks olema eraettevõtluse kätes. "Kui on turgu, siis nad mõtleksid selliste asjade peale. Võib-olla peaks meil olema hoopis veekeskus, mis oleks konkurentsivõimeline?" arutleb ta. Ka Eesti 200 pooldab ühistranspordi korda tegemist ja lumiste tänavate korrapärast puhastamist.

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvarti sõnul on imelik, et volikogus olevad opositsiooni erakonnad, kes on valitsuses võimul, proovivad nüüd oma tegemata tööd sisuda linnaeelarvega. "Seda tööd tuleb teha riigis ja eraldada vahendeid riigieelarvest."

Vaata lähemalt "TV3 uudiste" videoloost!

Kommentaarid puuduvad