Reklaam sulgub sekundi pärast

Mart Helme peaministri madalast toetusest: ta sõna otseses mõttes ülbitseb ega jäta adekvaatset muljet

TV3 uudised

Alates ajast, kui valitsus uue maksupoliitikaga lagedale tuli, on kriitika nii valitsuse kui peaministri suunas kasvanud. Järjekordse uuringu kohaselt ei ole eesti inimesed Kaja Kallase tööga rahul. Sama lugu opositsiooniga: Mart Helme sõnul tegeleb peaminister riigikogu infotunnis sõna otseses mõttes ülbitsemisega.

Riigikogus küsitletud proua andis Kaja Kallase tööle viiepallisüsteemis hindeks 4-. Nii head hinnet ei annaks peaministrile aga sugugi kõik eestlased. Koguni 69,3% eestlastes ei kiida praegusel ajal Kaja Kallase tegevust heaks. "Kui need numbrid teistpidi keerata, siis need on täiesti tavapärased peaministri toetuse numbrid. Millegipärast praegu esitatakse neid lihtsalt teistpidi. Kui me mõtleme, et varasemalt oli peaministri toetus esitatud nii, et 20% või18% toetavad peaminstrit, mitte nii, et ülejäänud ei toeta. Eks see on soovi küsimus, kuidas neid asju näidata," vastas peaminister Kaja Kallas.

Seevastu tõuseb aina oponentide toetus ning paralleelselt kasvab ka nende kriitika peaministri suunas. "Minu meelest Kaja Kallas ise oskab meeleolu niimoodi kruttida, et inimesed temaga rahul ei ole. Kasvõi vaatame praegu siin riigikogus infotunnis, kus ta sõna otseses mõttes ülbitseb: ei vasta küsimustele, süüdistab küsijaid, demagoogitseb, naerab täiesti süüdimatult. No ei jäta adekvaatset muljet. Inimesed vaatavad ka ju seda kõrvalt ja mõtlevad, et kas see on nüüd peaminister?"

Vaata lähemalt päises olevast videost. Lisainfot "TV3 uudiste" kohta saab SIIT.

Kommentaarid puuduvad