Reklaam sulgub sekundi pärast

“Ei ole võimalik kõigile meeldida!” Vabariigi aastapäeva kontsert tekitab vastakaid arvamusi

Brit Suurraid

Laupäeva õhtul aset leidnud Vabariigi aastapäeva kontsertlavastus tekitas palju kõneainet - mõnede arvates suurepärane, teiste hinnangul liialt masendav. Kuidas suhtub kriitikasse kontserdi kunstiline meeskond?

"Nende kontsertidega on alati nii, et need vajavad endast läbilaskmist. Abikaasa küsib ka alati peale teatrietendust, et kuidas meeldis ja ma ütlen, et las ta nüüd natuke seedib ja siis ma ütlen, kuidas meeldis," kommenteeris etendust president Alar Karis.

Tänavuse kontsertetenduse teemaks oli kodu, sest see on paik, kust läheme teele ja kuhu tuleme tagasi. Kus meil on turvaline ja hea olla. Tänavu tekitas see aga publiku seas vastakaid arvamusi. 

"Kontsert oli ülikvaliteetne!" sõnas Signe Riisalo. "Mina arvasin, et see on mõtlik, aga mu õde ütles, et see on meditatiivne," ütles Kai Realo.

Kalev Stoicescu jäi oma vastuses diplomaatiliseks: "Oleks võinud olla rõõmsam siiski." Sama tundis ka Reemo Voltri: "Masendavaks läks vahepeal ära. Rõõmsamat nooti võiks rohkem olla, see on ikkagi pidupäev ja sünnipäev!"

Mart Võrklaevale meeldis enam Kristjan Kannukese etteaste. "See oli hea punkt sellele kontserdile. Hoogne oli lõpp!"

Kontserdi kunstiline juht Jaan-Eik Tulve sõnas, et pigem oleks olnud imelik, kui kõik oleksid hakanud etendust tampima. "Ühed tambivad ja teistele meeldib!" nendib ta.

Kontserdi lavastaja Maria Peterson mõistab, et inimestel ongi täiesti erinevad arvamused. "See on täiesti aktsepteeritav ja ei ole võimalik kõigile meeldida!"

Vaata lähemalt "TV3 uudiste" videoloost ja avalda arvamust ka kommentaarides - kuidas sinule tänavune kontsertetendus meeldis?