Kus on nad täna? Vaata, millised “Armastuse saare” paarikesed endiselt koos on

Armastuse saar
Foto: CBS

Mai keskpaigas jõudis TV3 Life telekanali vahendusel kõigi televaatajateni armastatud tõsielusaate “Armastuse saar”, mis on USA versioon brittide samanimelisest sarjast. Saates elavad vallalised mõne nädala jagu ühes villas ja peavad paare moodustama.

USA versioonis kolivad vabad ja vallalised imekaunisse Las Vegase villasse ning igaühel neist on soov endale kaaslane leida. Esimene hooaeg jõudis USAs eetrisse aastal 2019 ja telekanalis TV3 Life jookseb praegu teine hooaeg. Vaatame, kas ja millised esimesel hooajal tekkinud paarid tänaseks endiselt koos on.

Zac Mirabelli ja Elizabeth Weber – lahus

Zac ja Elizabeth panid üksteisele silma peale juba esimesel päeval ja 12. päevaks oli neist saanud paar. Koos püsiti kuni saate lõpuni ja ühine armastus viis neid ka võiduni. Pärast “Armastuse saare” lõppu suudeti koos olla aga vaid mõned kuud ja paar läks sama aasta lõpus lahku.

Dylan Curry ja Alexandra Stewart – lahus

Alexandra ja Dylan klikkisid hetkest, mil mees saatega 4. päeval liitus ja neist sai paar 28. episoodiks. Hooajas saavutati võidukas teine koht, ent paraku ei jäänud nende armastus kestma ning lahku mindi vaid paar kuud peale saatesalvestust.

Raymond ‘Ray’ Gantt ja Caro Viehweg – lahus

Ray liitus “Armastuse saare” villaga 15. päeval ja nende viimasel ühisel kohtingul sai neist ametlik paar. Koos saavutati saates kolmas koht ja ühtlasi püsisid just nemad saatejärgselt kõige kauem koos. Lahku mindi 2020. aastal.

Armastuse saar
Foto: CBS

Weston Richey ja Emily Salch – lahus

Emily oli viimane naissoost isik, kes villaga 21. päeval liitus. Paar päeva hiljem otsustas ta armuõnne proovida Westoniga ja neil õnnestus saates pälvida neljas koht. Pärast saadet kulges nende suhe aga üle kivide ja kändude ning 2020. aasta valentinipäevaks oli paar juba lahus.

Kõigi naiste lemmiktelekanalis TV3 Life näeb USA „Armastuse saart“ (Love Island, USA 2020) argiõhtuti kell 22.00. Võluva saatejuhi Arielle Vandenbergi juhtimisel hakkavad suhted särisema Las Vegases, kus armastust otsivad vallalised mitmeks nädalaks ühte villasse elama pannakse.

Kui tavaliselt toimuvad „Armastuse saare“ võtted mõnel muinasjutulisel saarel, siis seekord tuli koroona tõttu rakendada erilisi meetmeid ning sarja hooaeg salvestati hoopis Las Vegase villas. Enne võtteid pidid kõik osalejad veetma paar nädalat karantiinis ning neid testiti kogu võtteperioodi ajal regulaarselt. Lisaks kandis kogu tiim maske ning turvalist distantsi hoiti nii palju kui võimalik.

Kommentaarid puuduvad