Reklaam sulgub sekundi pärast

TV3 Grupp ja NBCUniversal teatasid mitmeaastasest koostööst Baltikumis

TV
Foto: 123rf.com

Baltikumi suurim meelelahutusgrupp TV3 Grupp teatas mitmetest pikaajalistest tehingutest NBCUniversal Global Distributioniga, tuues seeläbi NBCUniversali parima osa ulatuslikust sisuportfellist TV3 Grupi vaatajateni Eestis, Lätis ja Leedus.

Selle laiaulatusliku koostööga saavad filmisõbrad nautida NBCUniversali poolseid filme, stsenaariumiga ja stsenaariumita teleseriaale, animasarju ja Telemundo Súper Seriesi.

„Meil on hea meel, et oleme sõlminud selle mitmeaastase partnerluse NBCUniversaliga ja tuua taas oma vaatajateni parima meelelahutuse – sisu, mida saavad kõik nautida. Saame pakkuda laia valikut kõikides žanrites – alates kassahittfilmidest ja -sarjadest, sealhulgas Oscari võitjafilmid kuni õuduspõnevikeni või muusikalideni välja. Loomulikult pakume ka enimvaadatud ja armastatud lastele ning peredele mõeldud animafilme ja sarju," ütles TV3 Grupi tegevjuht Christian Anting.

„Tunneme uhkust NBCUniversali sisuportfelli suuruse ja kvaliteedi üle ning oleme rõõmsad, et saame läbi selle uue partnerluse järgnevatel aastatel Baltikumi vaatajate meelt lahutada oma silmapaistvate filmide ja teleseriaalidega,“ ütles NBCUniversal Global Distributioni president ja CRO Belinda Menendez.

Selle partnerluse raames saavad Baltikumi kinofännid peagi nautida arvukalt märulirohkeid filme „Jurassic“, „Bourne“ ja „Fast“ frantsiisides; animafilme nagu „Lumepoiss Everest“, „Trollid 2“, „Kruudid: Uus ajastu“, „Käsilased 2“, „Boss Beebi: Pereäri“ ja „Laula 2“; Oscari võitnud filme, sealhulgas „Belfast“ ja „BlackKkKlansman“; ajastufilme nagu „Downton Abbey“ ja „Emma“; õuduspõnevikke, sealhulgas „NOPE“, „Halloween“, „Igavene patupuhastus“ ja „Nähtamatu mees“; komöödiaid nagu „Girls Trip“, „This is 40“ ja „Blockers“; ja muusikale nagu „Mamma Mia: Here We Go Again!“, „Cats“ ja „Dear Evan Hansen“.

Kuid see pole veel kõik! TV3 Grupi vaatajad saavad ligipääsu ka sellistele draama- ja komöödiasarjadele nagu „La Brea“, „Chicago Fire“, „Law & Order“ (21. hooaeg), „The Equalizer“, „Young Rock“, „Pretty Hard Cases“ ja „Devils“. Samuti vaadata armastatud saateid, sealhulgas „Downton Abbey“ ja „The Bold Type“. Lisaks on TV3 Grupp soetanud endale lastele mõeldud animeeritud sarjad, sealhulgas „Dragons: Race to the Edge“, „All Hail King Julien“, „Zafari“ ja „Curious George“.

Sellise filmide ja saadete valikuga on tõesti igaühele midagi, mida vaadata ja nautida!

Kommentaarid puuduvad