Reklaam sulgub sekundi pärast

Rõõmusõnum! TV3 kinnitab: telesügisel jõuab vaatajateni suurim show “Tantsud tähtedega”

Tantsud tähtedega
Foto: Ilmar Saabas/Delfi

Saabuvat telesügist on põhjust oodata erilise elevusega, sest TV3 vaatajate ette jõuab läbi aegade üks armastatuim, glamuurseim ja üllatusterohkeim telesaade „Tantsud tähtedega“.  Maailmas enam kui poolesajas riigis rahvast vaimustav suursaade oli Eestimaa vaatajate ees viimati üksteist aastat tagasi. Nüüd, 2022. aasta sügisel, tantsivad tuntud Eesti inimesed end TV3 otse-eetris taas rahva südamesse.

„Selle suurshow menu on maailmas fenomenaalne ja ka Eesti televaatajate igatsus armastatud saate järele on olnud väga suur. TV3 Grupil õnnestus hankida BBC Studio „Dancing with the Stars“ formaadi litsents mitmes riigis korraga ja see on meie jaoks kindlasti erakordne võimalus rõõmustada televaatajaid sedavõrd suurejoonelise ja uhke teleshow`ga,“ tunneb heameelt TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur. „Usun, et „Tantsud tähtedega“ teeb rõõmu kõigile televaatajatele ja toob sügisõhtutesse juurde palju kvaliteetset ja glamuurset meelelahutust,“ lisab Suur.

„Tantsud tähtedega“ saates pannakse tuntud eestlased paari Eesti parimate võistlustantsijatega. Pooleteise kuu jooksul on paaridel võimalus tantsude põhitõed selgeks saada, harjutada ning valmistada ette esimese kahe saate tantsukavad ja kostüümid, et siis astuda karmi, aga õiglase žürii ja rahva pilgu ette. Alates teisest saatest tuleb iga saate lõpus lahkuda ühel tantsupaaril. Nende saatus, kes saatesse jäävad ja kes peavad tantsusaalist lahkuma, selgub žürii ja rahvahääletuse ühise otsuse tulemusel.

„Tantsud tähtedega“ jõuab TV3 eetrisse koostöös teleproduktsioonifirmaga BEC. Kogenud peaprodutsendi Raivo Suviste käe all valmis suursaade ka eelnevatel hooaegadel. „Kuna „Tantsud tähtedega“ kõik saated on otsesaated, peitub show võlu ja valu paljuski selles, et kõik mis sünnib, sünnib siin ja praegu – mitte midagi ei saa muuta, parandada, üle salvestada ega välja lõigata,“ räägib Suviste.

Suursaate ettevalmistused juba käivad. „Paneme kokku ägeda ja mitmekülgse seltskonna tuntud Eesti inimesi, kes soovivad väljakutse vastu võtta ja saatega kaasnevasse heategevusse panustada, samal ajal professionaalse juhendamise läbi midagi uut õppida ja kogeda. Kaotajaid selles saates tegelikult polegi,“ rõõmustab saate konsultant Heili Klandorf-Järvsoo, ka möödunud hooaegadel tantsutähti saatesse kutsus ja neile sobivad partnerid leidis.

Aastatel 2006-2011 võlusid „Tantsud tähtedega“ saates vaatajaid Erki Nool, Erika Salumäe, Anna Levandi, Koit Toome, Maarja-Liis Ilus, Jan Uuspõld, Stig Rästa, Mikk Saar, Gerli Padar, Getter Jaani, Luisa Rõivas, Vilja Savisaar-Toomast, Ingrid Tähismaa, Reet Linna, Indrek Tarand, Aivar Riisalu, Kristiina Ojuland, Katrin Karisma, Beatrice, Henrik Normann, Argo Ader, Piret Järvis, Dave Benton, Andres Anvelt ja paljud teisedki tuntud inimesed, kelle elu sai tänu saatele uue positiivse suuna.

„Tantsud tähtedega“ kuues hooaeg jõuab TV3 eetrisse juba sel sügisel.