Reklaam sulgub sekundi pärast

Mitte ainult tantsusammud! Ott-Sander Palm avaldas üllatava detaili, mis teda Getter Jaani puhul võlus

Tantsud tähtedega
Foto: Andres Putting/Kroonika

Getter ja Ott-Sander Palm tutvusid 2011. aastal "Tantsud tähtedega" saates, kui mõlemad olid veel teiste inimestega suhetes. Kuna toona sai Ott-Sanderi elukaaslane värskelt emaks, hoidsid noored oma suhet pikalt saladuses.

Getter Jaani ja võistlustantsija Ott-Sander Palm kohtusid 2011. aastal ja jõudsid napilt tantsusaates esimesi samme teha, kui sahistati nende potentsiaalsest suhtest. Nimelt lõppes samaaegselt ka Ott-Sander Palmi ja tema vastsündinud poja ema Piret Reinmarti suhe.

Getter ja Ott-Sander tunnistasid lõpuks, et ongi paar, ent nende suhe sai alguse siiski alles pärast tantsusaatest välja langemist ning esimene suudlus vahetati detsembris.

2012. aastal jooksis TV3s saade "Õhtusöök viiele", kus osalesid ka Ott-Sander ja Getter ning kergitasid saladuskatet sellelt, kuidas nende romanss päriselt alguse sai.

"Mina teadsin Getterit juba ammu, sest erinevatel üritustel nägin teda. Siis tuli see saatuslik kõne ("Tantsud tähtedega") ja nii need asjad läksid. Kui saabus saate lõpp, siis hakkasid asjad omasoodu minema," rääkis Ott-Sander toona.

Mis siis ikkagi oli see, mis pani noormehe lauljatari armuma? "Mind võlus Getteri juures see, et ta oskab vorstisaia teha. Need olid nii suured ja seal oli nii palju asju...," paljastas Ott-Sander.

Kommentaarid puuduvad