Täna “Stuudios”: mis toimus TV3 peol tegelikult?

Karl-Erik Taukar oli üks esinejatest TV3 peol
Karl-Erik Taukar oli üks esinejatest TV3 peol — FOTO: Karli Saul

TV3 tähistas telesügise algust suurejoonelise ja särava superstaaripeoga, kuhu kogunes parim seltskond eetritähti, teletegijad ja koostööpartnerid. Meeleolukat kokkuvõtet näeb täna kell 19.30 algavas „Stuudios“.

Telesügise suursaatest „Eesti otsib superstaari“ inspireeritud rüüs Tallinna Lillepaviljoni kogunes glamuurne seltskond TV3 sõpru, et veeta mõnusalt aega, nautida suurepärast muusikat, keerutada tantsu ja rõõmustada eriliste üllatuste üle.

Õhtu avas Siim Koppeli võimas UV-trummishow, külalisi tervitas TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur, avatud oli TV6 pokkerilaud, foto- ja videoboksid ning „Superstaariks sündinud“-stiilis pildistamisseinad; glamuursel õuealal sai mekkida maitsvat toitu ja jooke, poseerida sai rabavalt roosa TV3 Life´i retrolimusiini juures, mille tõi peokohta Klassikarent.

 Power Hit Radio hitte mängis DJ Andres Aljaste, publiku südamed vallutasid The Swingers ja Karl-Erik Taukar Band ning lisaks toimus õhtujuht Eda-Ines Etti eestvedamisel lustlik ja põnev mäng, kus julgemad külalised said keerutada „Me armastame Eestit“ õnneratast, mille iga sektor tõi auhindu toetajatelt: Olympic, Goldtime, Huawei, kingitus.ee, Star FM Eesti, Go3, Arvutitark, Eesti otsib superstaari ja Kristjan Jõekalda. Rahvas pidutses superstaaride-vääriliselt, tõestades, et Kolm on parim seltskond!

Aasta uhkeimast peost teeb ülevaate TV3 „Stuudio“, mida täna juhib Liis Lusmägi.

Vaata ka meeleolukaid galeriisid saabujatest ja peomelust!

"Stuudio" alustab TV3s juba kell 19.30!

Kommentaarid puuduvad