Reklaam sulgub sekundi pärast

Miks nii? Taavi Libega koos Aafrikas käinud Malle uuele reisile ei kipu

Taavi Libega Aafrikas reisil käinud Malle tõdeb naerusui, et niipea ta uuesti välismaale ei kipu. Küll aga tunnistab ta, et reis meeldis talle väga ning Taaviga teeks ta iga kell uuesti reisisaadet.

Taaviga Aafrikas käinud Malle räägib, et jah-sõna tuli pakkumisele koheselt. "Ma ütlesin juba esimesel päeval "jah", aga peale seda jäi mul kahtlus hinge ja mõtlesin, et vist teevad nalja," meenutab Malle.

Naine otsustas oodata ning vaadata, kui kaugele idee välja viib. "Aga näed! Kõik oligi tõsi ning mul on ülimalt hea meel, et nad mu üles leidsid ja ma sain reisist osa!"

Malle jaoks, kes polnud varem peaaegu üldse välismaal käinud, oli Aafrika reis täpselt selline, nagu ta lootis. "Hästi palav oli!" kirjeldab ta Aafrikat. "Elu oli seal väga kärarikas. Rahvas oli rõõmsameelne ja hästi vastutulelik. Väga tore oli!"

Malle tunnistab, et Aafrika reis temas suurt reisikirge ei sütitanud ning lähiajal tema kuhugi välismaale minna ei taha. Naine on nõus uuesti reisisaadet tegema, aga see oleneb sellest, kes uue reisipakkumise teeb. Malle nendib, et Taaviga oleks ta nõus ükskõik millal uuesti reisile minema. "Iga kell! Nad on nii toredad poisid, et nendega läheks iga kell!"

Vaata videost, kuidas Malle oma reisikaaslasi kirjeldab ning milline oli naise jaoks suurim kultuurišokk!

Reisisaade "Taavi Mallega Aafrikas" jõuab vaatajate ette juba 8. märtsil.

Kommentaarid puuduvad