Reklaam sulgub sekundi pärast

Taavi Libe “Märgatud Eestis” tegemisest: hooaja lõpus on hing paelaga kaelas, kas lugusid jätkub

Parima saatejuhi EFTA auhinna võitnud Taavi Libe sõnas peale oma võitu intervjuus, et õigete lugude ja inimeste "Märgatud Eestis" saatesse leidmine pole sugugi nii lihtne ja peaaegu alati tekib lõpuks tunne, et hing on paelaga kaelas, sest piisavalt materjali lihtsalt pole.

EFTA 2024 galal parima saatejuhi tiitli saanud Taavi Libel on kahtlemata kiiduväärt oskus oma intervjueeritavatega jutule saada ja selliste inimeste ring on väga mitmekesine.

„Aitäh sulle televaataja, et sa oled mind lasknud oma koju nii läbi televiisori kui ka nii, et ma olen su uksele koputanud," ütles Taavi laval auhinda kätte saades.

Kui palju tööd läheb Taavil "Märgatud Eestis" saate alla, et õigeid inimesi ja õigeid lugusid? Saatejuht tunnistas, et ikka omajagu ja vahel tekib ka tunne, et lugusid ei ole piisavalt. "Ma ei mäleta mitte ühtegi hooaja viimast kolmandikku, kus ei oleks olnud iga päev hing paelaga kaelas, et lihtsalt ei ole lugusid, mida saatesse panna. Aga alati on kõik läinud õnneks ja ma olen väga tänulik nendele inimestele, kes on mind usaldanud ja oma lugu rääkinud. Ilma nendeta seda saadet ei oleks."

Taavi käest uuriti ka, kas ja kui olulised on talle üldse sellised auhinnad ja tunnustuse saamine. "Minu jaoks on see selles mõttes oluline. Mulle on kuidagi tundunud, et selle žanri kohta, kus käiakse mõnikord ka hambutute inimeste juures, võib teležürii arvata, et see on madal. Tänapäeval hinnatakse ka täiesti tavaliste inimeste lugusid, see on minu jaoks oluline. Väga oluline on ka see, et TV3 on mind nomineerinud nii olulises kategoorias, see teeb mulle rõõmu," vastas Taavi.

Vaata täispikka intervjuud Taavi ja Katariinaga videost!

Hääleta ka Kroonika Meelelahutusauhindadel Taavi Libe Aasta saatejuhiks ja "Märgatud Eestis" Aasta telesaateks!

Kommentaarid puuduvad