Andres Puusepp tõmbas südamelähedasele projektile joone alla: olen kurb ja õnnelik samal ajal

Raadiohääl ja saatejuht Andres Puusepp annab Instagrami vahendusel teada, et nüüdseks on lõppenud tema ja Jürgen Pärnsalu ühise telesaate “Suvesulased” võtted. “Olen kurb ja õnnelik samal ajal,” sõnab ta.

Puusepp postitas oma Instagrami toreda foto “Suvesulaste” võttemeeskonnast ja kirjutas juurde, et viimane osa ongi nüüd filmitud. “Olen kurb ja õnnelik samal ajal. Tohutult tänulik meie super tiimile! Aitäh selle võimaluse eest TV3 Eesti, Piret Jürman ja Toomas Perli! Mega tänud sulle Jürgen Pärnsalu, paremat kaassaatejuhti ja Sõpra oma kõrval ei kujutaks ette. See oli vinge sõit!” kirjutas ta pildi juurde.

Puusepp tõdeb, et kuigi ta on ka varasemalt telekaamerate ees olnud ja otse-eetris koos Ott Leplandiga “Duublit”, siis see projekt oli tema jaoks esimene saatejuhi kogemus päris enda saatega. “Kaamera ees olemine ei olnud võõras, eks see aitas palju kaasa. Aga kõik läks mega hästi, ma olen nii tohutult tänulik ja õnnelik selle võimaluse eest! Väga väga meeldis!” rõõmustab ta.

Suvesulased müttasid lausa mitme erineva kuulsuse kodus – kes siis lemmikuim “võõrustaja” oli? “Tegelikult olid kõik super lahedad. Ei oska kedagi eraldi välja tuua, eks kõik said aru oma rollist ja oskasid piitsa ning präänikut parasjagu anda,” ütleb Puusepp.

“Kõige raskem osa oli vast need pikad päevad. Hommikul raadio, siis võttele pikaks päevaks ja hilja õhtul koju ja hommikul jälle raadio. Päevad olid väsitavad ja lisaks saate juhtimisele tegime ikka natuke tööd ka. Aga veelkord, see oli nii äge projekt, et iga kell hüppaks uuesti bussi ja teeks veel mõned osad,” sõnab Puusepp optimistlikult.

Ühtlasi usub ta, et kui on vaatajaid, siis tuleb ka teine hooaeg. “Ma olen täiesti veendunud, et me kohtume varem või hiljem veel teles. Kui Jürgen on nõus, siis olen ka mina. Ilma temata pole ma kindel, et mõnda telesaadet veel teeks, aga Jürgeniga iga kell. Meie tiim… pole sõnu, pisar tuleb silma! Olen nii üllatunud, et TV3 oli nõus suvel tegema nii suure ja kalli saate. Suure all pean silmas, et meil oli võttel 11 inimest ja see on ikkagi suur produktsioon,” kirjeldab Andres.

“Suvesulaste” saade on vaatajate poolt soojalt vastu võetud ja seda näitavad ka vaatajanumbrid. “Tahan veel siiralt tänada vaatajaid, kes on andnud palju positiivset tagasisidet. Positiivset on palju rohkem, kui negatiivset ja Eestis tundub, et selliseid negatiivseid asju öeldakse rohkem, kui positiivseid, aga seekord läks teisiti. Eks mõned ikka nurisesid aga kõigile ei saagi paraku meeldida. Aitäh kõigile!” sõnab Puusepp lõpetuseks.

“Suvesulased” on lõbus TV3 saade, kus Star FM hommikuprogrammist tuntud Puusepp ja Pärnsalu võtavad ette suvise staariabi-väljakutse. Vikatid, lüpsikud, umbrohtu mattunud peenrad ja kangasteljed ootavad elevusega, et vahvad sulased tööd murraks ja staaridel võrkkiiges puhata laseks. Higi voolab, töö suisa sulab käes ja nalja saab! Mehed on täis hakkamist – või siis mitte – ja suve kõige lõbusam saade ongi sündinud! 

Tänaseks on suvesulased ehk Puusepp ja Pärnsalu käinud külas Kalle Sepal, Jesper Parvel, Raivo Heinal ja Silver Laasil. Ees on ootamas veel Lenna Kuurmaa, Lauri Pedaja, Joel Ostrati ja Epp Kärsini suvekodud. 

“Suvesulased” on TV3s esmaspäeviti kell 20.30! Vaata ka TV3Playst!

Kommentaarid puuduvad