Reklaam sulgub sekundi pärast

Suure finaali eel: vaata, kes lähevad “Mälumaratonis” omavahel vastamisi ajusid ragistama

Teisipäeval, 28. novembril toimus "Mälumaratoni" viimane veerandfinaal ning võitja selgub juba 5. detsembril toimuvas finaalis. Teeme kiire ülevaate, kes omavahel finaalis vastamisi lähevad!

Teet Margna juhtimisel jätkunud maailmakuulsal BBC formaadil Mastermind põhineva mälumängu „Mälumaratoni“ teine hooaeg on jõudmas lõpuni. Turniirisüsteemis telemälumängu stiiliks on tempokad küsimused ja pingeline õhkkond. Igas saates, nagu ka finaalis on võistelnud neli mängijat. Finaal leiab aset 5. detsembril, kus tiitli nimel panevad oma teadmised proovile kinnisvaraanalüütik Igor Habal, projektijuht Mati Räli, siseaudiitor Mart Pechter ning diplomaat Siim Krispin. 

Siseaudiitorina töötav Mart Pechter ütles pärast veerandfinaali võitu, et soovib seoses Hendrik Toomperet puudutavat küsimust tema ees lausa vabandada, kuna on juunior juunioriga isiklikult kohtunud ning rõhutas, et teinekord jookseb toolis istudes lihtsalt mõte kinni.

Diplomaat Siim Krispin ütles pärast veerandfinaali võitu, et mäng oli pingeline ning rebimine käis kuni viimaste sekunditeni. „Väga rahul, loomulikult. Võib-olla hinge jäi see Pirogovi küsimus. Tegelikult sai platsil istutud palju.“

Kinnisvaraanalüütik Igor Habal ütles pärast veerandfinaali võitu, et küsimuste nägemine on alati lihtsam, kuna siis saad pikemat mõtlemisaega. „Kui sa pead lõpuni kuulama kellegi teise poolt räägituna, siis sa kuangi ei tea, kus see puänt võib tulla.“

Projektijuht Mati Räli ütles pärast veerandfinaali võitu, et mõni küsimuse puhul polnud ta kindel ning otsustas pigem „passida“ Hindu jumalate teema.

Kõiki "Mälumaratoni" osasid on võimalik järele vaadata TV3 Play keskkonnas.

Kommentaarid puuduvad