Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO | 15 aastat Lottet kehastanud Gerli Padar-Parmas tegi tähistamiseks endale tätoveeringu

Juba detsembrikuus esietendub lasteetendus "Lotte ja kadunud jõuluvana", mis on lavastaja Ain Mäeotsa sõnul täiesti uus lugu. Peaosas särab taaskord Gerli Padar, kes on saanud Lotte rolli mängida juba 15 aastat. Niivõrd tähtsa sündmuse puhul lasi ta endale teha tätoveeringu ja "Stuudio" saatel avanes eksklusiivne võimalus seda ka jäädvustada!

Uhiuues Lotte lasteetenduses astub üles terve hulk tuntud näitlejaid. "Koos muusikute, kooridega, erikülaliste ja iluuisutajatega on meid kokku 100 inimest. Hästi palju tegelasi ja hästi palju toimub, palju sündmusi," sõnab Mäeots.

Üks trupiliikmetest on näiteks Veikko Täär, kes kehastab Lotte sõbra Bruno isa. Stuudio saatejuht Eero Reinu arutleb, et Gerli on juba 15 aastat Lottet kehastanud. "Ainult? Mulle tundub, et ta vist on terve elu olnud Lotte. Kui ta sündis, siis tegelikult ta vanemad tahtsid panna, et oleks Tanel ja Lotte Padar. Ma ei tahtnud seda varem rääkida välja, aga nüüd see tuli. Gerli on rääkinud, et nii oli," naljatleb Täär.

15 aastat Lottet mängida pole üldse naljaasi - millise tundega Gerli ise sellele rollile taaskord vastu läheb? "See on nii lahe! Ma olen väga tänulik, et ma saan seda rolli teha," õhkab ta ja lisab, et selle olulise verstaposti puhul lubas ta endale teha ka tätoveeringu. "Ma olen väga elevil ja meil on etenduses boyband ehk ma mõtlesin, kes oleks parem, et öelda, kuhu ma võiksin selle teha!"

Nii suundusidki "Stuudio" saatejuht Eero Reinu ja Gerli Padar-Parmas koos tätoveeringut tegema. Õnneks polnud tegemist siiski permanentse tätoveeringuga, vaid kõigest kleepsuga, mille kleepis oma ema käe peale Gerli tütar Camilla. 

Milline see tätoveering oli, vaata juba videost!

Kommentaarid puuduvad