Reklaam sulgub sekundi pärast

“Uus algus Ants Rootslasega” kütab kirgi: peale esimest osa avaldas mitu inimest soovi saatesse tulla

Ants Rootslane ja Tuuli Roosma
Ants Rootslane ja Tuuli Roosma — FOTO: TV3

Eile õhtul esilinastus TV3s uhiuus saatesari "Uus algus Ants Rootslasega", mis kütab kirgi nii fännide kui skeptikute seas. "Stuudio" saates käisid külas sarja keskmes olev terapeut Ants ja produtsent Tuuli Roosma, kes rääkisid lähemalt, kuidas kõnealune saade sündis.

Tuuli Roosma sai Antsuga tuttavaks läbi ühe teise telesaate, kus ta oli külaliseks ning võlus koheselt kui potentsiaalne ekraaninägu. "Ta hakkas mulle väga meeldima, kuidas ta esineb ja on. Siis sain teadlikuks, et tal on tohutu fännibaas ja ma hakkasin kuulma lugusid, mida ta on teinud inimestega ja muutnud nende saatuseid. Ma tahtsin kõrvalt piiluda ja ma läksin vaatama tema seanssi. Test oli positiivne ja mulle väga meeldis, mida ma nägin," kirjeldab Tuuli, kuidas saate idee sündis.

Rootslane usub, et ühiskond on muutunud ja enam ei ole tabu rääkida oma muredest ning probleemidest avalikult. "See ei ole patt ja seda ei pea varjama! Täna on juba mitu inimest kirjutanud, et nad on valmis saatesse tulema ja oma lugu jagama, nad ei karda oma valu eesti rahvaga jagada," avaldab Ants.

Iga saade käsitleb üht väga levinud probleemi nagu näiteks esimeses episoodis olnud läbipõlemine, sõltuvused, lein jne. "Kõik need inimesed, kes ei lähe abi otsima, aga tunnevad end ära ja saavad abi läbi ekraani," ütleb Tuuli.

Vaata videost, kuidas Ants ise end filmimise ajal tundis!

Kommentaarid puuduvad