Reklaam sulgub sekundi pärast

Tõeline üllatus! Just see tuntud saatejuht maskeeris end kolleegidele tünga tegemiseks drag queeniks

Stuudio

"Stuudio" saates käisid külas koreograaf Jüri Nael ja drag queen Lucy Fear, kes avasid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia korraldatava Identiteedikabaree telgitaguseid! Lisaks istus stuudiodiivanile ka saladuslik drag queen Jenny Fear, kes pakkus saatejuhtidele tõelist üllatusefekti!

Identiteedikabaree lavastaja Jüri Nael selgitab: "See on selline üritus, kus Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia näitlejatudengid ja kaasaegsete etenduskunstide tudengid võtavad ette oma identiteedi, asetavad identiteedi erinevad skaalad enda ette ja hakkavad nii-öelda diskoritena seda kuidagi miksima."

"Me oleme palju inspiratsiooni saanud drag sõu formaadist, kus on mingisugune lip sync (huulte sünkroniseerimise) number, mis tuleb teha. Aga meie ei mängi ainult soolise identiteediga, vaid kõikide asjadega, mida ühel näitlejatudengil on tegelikult vaja kooliajal iseenda jaoks lahti muukida. See võib olla noor-vana, ilus-kole, poliitiliselt korrektne-poliitiliselt ebakorrektne, siiras-petlik. Noored näitlejatudengid võtavad selle ülesande ette ja lahendavad väga loominguliselt ning mänguliselt ära," räägib Nael.

Mida Identiteedikabaree endast täpsemalt kujutab ning milline armastatud saatejuht varjab end Jenny Feari maski taga, vaata täpsemalt juba päises olevast videost!