Tanel Padar teeb pulmapeoks ettevalmistusi: harjutan iga päev kartulisalati hakkimist!

Stuudio

Tanel Padar sõuab juba peatselt abieluranda!
Tanel Padar sõuab juba peatselt abieluranda! — FOTO: Kuvatõmmis videost

“Stuudio” saates käis külas armastatud muusik Tanel Padar, kes avas muuhulgas ka peatselt saabuvate pulmade tagamaid.

Tanel Padarist on viimasel ajal kirjutatud palju artikleid. Näiteks selgus, et Tanel magab oma naisest lahus. “Ei vasta tõele. Ma ei ole ka kõige populaarsematel aastatel rokimehena maganud kolme naisega korraga. Täna mul on see võimalus, olen väga õnnelik,” muheleb Padar.

Tanel on teadete kohaselt juba peatselt sõudmas ka abieluranda. “Pulmad toimuvad päris kindlasti aastal 2023. Ettevalmistused käivad. Harjutan igapäevaselt kartulisalati hakkimist ja tahaks ikkagi ise kõigile süüa pakkuda,” selgitab ta.

Kus ikkagi Taneli pulmad toimuvad? “Ma arvan, et kui aeg on õige, siis tuleb kaheksa erinevat lokatsiooni ja kuupäeva. Kindlasti saadame meedia inimestele kutsed, aga teistesse kohtadesse. Mina soovitaksin kõikidel ajakirjanikel minna igaks juhuks juba valmis Ruhnu saarele terveks suveks. Seal on ka väike võimalus, et sealt ei saa võib-olla paar nädalat tulema. See sobiks meile veel eriti hästi,” sõnab Padar.

Kui salajaseks jäävad Taneli pulmad tegelikult, kuidas läheb tal investorina ning milline on tema meelest maailma parim investeering, vaata täpsemalt juba videost! 

Kommentaarid puuduvad