Reklaam sulgub sekundi pärast

Kristina Pärtelpoeg suurest katsumusest: mõtlesin, et tahan inimesed endaga kaasa võtta!

Stuudio

Kristina Pärtelpoeg
Kristina Pärtelpoeg — FOTO: Kuvatõmmis videost

"Stuudio" saates käis külas suunamudija Kristina Pärtelpoeg, kes on seadnud endale eesmärgi langetada suveks kaalu koguni 20 kilogrammi võrra.

Miks on Pärtelpoeg otsustanud langetada kehakaalust koguni 20 kilogrammi? "Seda on palju, aga ülekilosid on ka palju, sellepärast see 20 kilogrammi tuli. Mu sõbranna hakkas trennis käima ja ütles, et ta ei viitsi üksi käia. Ta on selline, et kui ta midagi ette võtab, siis teeb seda ikka suurelt. Ta ütles, et teeme siis kohe projekti ka," selgitab Pärtelpoeg.

"Tavaliselt, kui inimesed kaalust alla võtavad, siis nad mingi hetk postitavad ju pildi, kus nad on peenemad või rohkem vormis, aga mina mõtlesin, et tahaksin inimesed endaga kaasa võtta, sest siis on võib-olla lõbusam ja toredam," lisab ta.

"Samas on mul selline eestlase valvas pilk, et ma ei saa ühel päeval mõelda, et olen nii palju trenni teinud ja jätan nüüd pooleli," tõdeb Pärtelpoeg.

Kui palju trenni Pärtelpoeg regulaarselt eesmärgi täitmise nimel teeb, mis annab talle enesekindlust ning kuidas on ta muutnud oma toitumist, vaata täpsemalt juba videost!

Kommentaarid puuduvad