Reklaam sulgub sekundi pärast

Kahe lapsega metsas elav perekond avaldas tõe, kuidas nad seda endale lubada saavad

Perekond Jürgensonid
Perekond Jürgensonid — FOTO: TV3

Jaanuarikuus startis TV3 eetris "Imikuga metsas" teine hooaeg, kus peategelased Tõnu ja Sindia juba kahe lapsega toimetavad. Tore perekond käis külas ka "Stuudio" saates, et enda katsumustest lähemalt rääkida.

Perekond Jürgensonid on metsas elamiseks äärmiselt hästi ettevalmistunud ja kuigi neil on ka kodu olemas, eelistavad nad metsas olla. Miks? "Kui Terko oli üheksapäevane, siis me läksime metsa ja jäime sinna kohe pikaks ajaks. Miks mitte?" ütleb Sindia.

Tõnu viib metsa huvi looduse vastu ja enesele väljakutsete seadmine. "Loodus lihtsalt meeldib! Mis saab olla ilusam, kui ärgata linnulaulu peale, teha priimusesse kohv ja nautida seda, mis ümbruses on. See on ülev tunne!" kirjeldab ta.

Metsloomi perekond ei karda, aga sipelgad ja hiired on küll tõeliseks nuhtluseks. Kuidas nende sõbrad sellesse suhtuvad? "Nad on samasugused. Mõned on aastakümneid olnud, oleme käinud tundras matkamas ja neid on ikka tekkinud," avaldab Tõnu.

Isegi metsas askeetlikult elamine nõuab sissetulekut - mis tööd nad teevad? Sindia avaldab, et tegeleb meditsiinivaldkonnaga ja saab kõik oma toimetused kaugelt tehtud. Tõnu korraldab ellujäämiskoolitusi ja tihti kutsub grupi täpselt sinna, kus nad parasjagu ise ööbivad. "Töö tuleb koju kätte," muheleb ta.

Vaata intervjuud videost!