Inspireeriv! Investor Jaak Roosaare: kõigil on võimalus oma elujärge parandada

Stuudio

“Stuudio” saates käis külas investor, blogija ja raamatu “Rikkaks saamise õpik” autor Jaak Roosaare, kes jagas oma edulugu ning andis kasulikke nippe, kuidas inimesed saavad kasvatada oma rikkust.

Roosaare selgitab, et sai “Rikkaks saamise õpiku” kirjutamiseks inspiratsiooni, kui käis ülikooliajal, 2002. aastal, Ameerikas raamatuid müümas. “Tegelesin sellise suvetööga, et müüsime ukselt-uksele hariduslikke raamatuid. Ma ei olnud varem Ameerikat näinud ning kujutasin ette, et see on selline Hollywoodi dream (unistus) ja kõik elavad ilusat elu. Avastasin, et inimesed olid seal seinast-seina: kohtasin äärmuslikku vaesust ja äärmuslikku rikkust.”

“Hakkasin mõtlema, et kuidas osad inimesed lõpetavad treilerpargis ja osad lossides ja sealt see raamat välja kasvas,” räägib Roosaare. “Mind on raha väikesest peale huvitanud ning kõik mängud olid rahaga seotud: mängisin panka, poodi ja Monopoly. Tahtsin juba väikesest peale rikkaks saada,” lisab ta. 

Milliseid kasulikke nõuandeid jagab Roosaare inimestele, et oma rikkust kasvatada ning kuidas peaks lastele õpetama rahatarkust, vaata täpsemalt juba päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad