Reklaam sulgub sekundi pärast

Eesti Laulul osalev jaapanlanna avaldas, et sooviks teha koostööd tuntud Eesti muusikuga: natuke kardan küsida!

Stuudio

Maiko
Maiko. Foto: TV3

"Stuudio" saates käis külas jaapanlannast Eesti Laulu poolfinalist Maiko, kes on Eestis elanud juba neli aastat. Kuidas neiu Eestisse jõudis ning millest kõneleb tema poolfinaali jõudnud laul?

"Mu abikaasa on eestlane. Ta külastas Jaapanit heategevusliku kontserdi raames. Neil oli vabatahtlikke vaja ja mu pere oli abiks," selgitab Maiko. Ta lisab et enne Eestisse kolimist oli ta oma praeguse abikaasaga kolm aastat kaugsuhtes. 

Maiko sõnul ei olnud otsus Eestisse kolida tema jaoks eriti raske. "Mul oli tegelikult Jaapanis päris raske. Jaapan on imeline maa, ma armastan Jaapanit, aga mõnikord on seal nii palju reegleid. Ja siis ma mõtlesin, et sooviksin olla rohkem vabam. Minu Eesti mees on päris vaba olemisega," räägib ta.

"Jaapanis töötades pakume me nii palju häid teenuseid ja töötajale on see vahel keeruline. Sa pead olema nii viisakas ja kohtlema klienti nagu jumalat," lisab Maiko.

Mida arvab Maiko eesti keelest, millise tuntud Eesti muusikuga ta tahaks teha koostööd ning millest räägib tema Eesti Laulu poolfinaali jõudnud laul, vaata täpsemalt juba videost!