Reklaam sulgub sekundi pärast

Värske superstaar Ant Nurhan paljastab: tahaks järgmine aasta Eesti laulule minna!

Eelmisel pühapäeval sai Eesti omale uue superstaari, kelleks krooniti Ant Nurhan. Esmaspäeval käis Ant külas ka "Stuudio" saates, kus rääkis oma edasistest tegemistest ning emotsioonidest.

Ööl vastu esmaspäeva sai Nurhan magada vaid 2 tundi, sest kohe hommikul hakkasid pihta erinevad tele- ning raadiosaadete külastused. Kuid väsimusest hoolimata on ta siiski väga õnnelik. "Kõik on nii, nagu mina unistasin!" Ant tõdes, et andis endast laval kõik. 

Enne finaali tegid superfinalistid ka "Stuudio" saates hääletuse, et kes neist võiks võita. Kolmest inimesest kaks pakkusidki Anti võitjaks. 

Nurhan sõnab, et on lugenud kommentaare ja on tänulik, et paljud eestlased on nii toetavad. "Meil on seda aega vaja pikalt, et natukene nutta kodus," vastas Ant küsimuse peale, mida ta naine sellest arvas, et võit tuli koju. Saateperioodi ajal sai Ant ka teist korda isaks ning lisas, et lõpuks tuli võit. Nurhanite perekond on väga emotsionaalne ning Ant sõnas, et tõepoolest nad nutavad tihti. 

Saates tuli juttu ka uue superstaari eesnimest. Saatejuht Liis pakkus, et kui Anti nime eestipäraseks muuta, võiks selleks olla Ants. Laulja ise aga sellest väga vaimustuses polnud ning sõnas naljatledes, et jätaks endale siiski enda nime, sest Ant on siin üpris ainulaadne. 

Mida hakkab tegema Ant nüüd, kui saade on läbi? Esimese asja ning eesmärgina sooviks Nurhan viia oma võidusingel "Meil on veel lootust" edetabelite tippu. "Muidugi tahaks järgmine aasta Eesti laulule minna," rääkis Ant. 

Vaata "Stuudio" intervjuud Antiga päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad